Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelni szeretnék egy oldalró...

Rendelni szeretnék egy oldalról, de az nem szállít Magyarországra. Megoldható ez valahogy?

Figyelt kérdés
Erről az oldalról lenne szó: [link]

2020. júl. 17. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában nem. De ha írsz nekik, hogy esetleg meg tudjak e oldani. Akkor lehet hogy szerencsével jársz.
2020. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kismillió csomagtovábbító vállalat létezik (pl. Amerikban a MyUS az egyik nagyobb). Egy ilyennél ha beregisztrálsz akkor kapsz egy "személyre szabott" amerikai címet. Oda tudod rendelni az árut a MyUS meg továbbküldi neked a világon bárhová.

De ha jól látom ez a bolt Németországba és Angliába is szállít, lehet érdemes lehet körülnézni, hogy ott vannak-e a MyUS-hez hasonló szolgáltatások.

2020. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szállít Németországba?😳

Az pont jó lenne nekem, oda megyek egy hét múlva

2020. júl. 17. 09:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Te hol láttad, hogy szállítanak oda is?
2020. júl. 17. 09:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt:

[link]


bocsánat, németország pont nincs a listában :(


Glossier currently ships to the 50 states, Puerto Rico, Canada, the UK, the Republic of Ireland, Sweden, Denmark, and France. You may experience longer delivery times when shipping to Hawaii, Alaska, Puerto Rico, and remote areas in Canada

2020. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt láttam én is, rá is írtam a Glossier instájára, ezt válaszolták: ‘We currently ship to the US, Puerto Rico, Canada, Sweden, Ireland, France, Denmark, and the UK. While we won’t be expanding to more countries this year and don't associate with resellers or third party shippers, we’ll keep you posted on future updates ✨’


A MyUS-t megnéztem, de nagyon drágán szállítanak:(


Azt hol tudom megnézni, hogy Franciaországból, Dániából, Angliából, Írországból vagy Svédországból továbbítanak-e csomagot?

2020. júl. 17. 09:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Relatív mi a nagyon drága neked. USA_ból Magyarországra senki nem fog 1000 ft-ért szállítani. Ha a glossier szállítana az sem lenne 20-25 $-nál kevesebb, az tuti, még akkor sem ha kicsi a csomag.


nekem most hozott a MyUS egy kis dobozt (kb. mint egy cipő) 20$-ért. Ráadásul mst valami akciójuk is van és az első rendelésből lejön 20$, szóval még az is lehet ingyen elhoznák :) Csak tipp.

2020. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Be tudod linkelni, hogy hol láttad azt, hogy 20$ kedvezmény van az első rendelésre?
2020. júl. 17. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:

A saját számlámon van egy sor -20 $ first shipment discount néven.


Dobj egy e-mailt a supportnak, hogy most épp van-e valami kedvezmény. A weblapon most csak azt látom, hogy 30 napig ingyenes a regisztráció a prémium accountoknak, lehet változnak a kedvezmények.

2020. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés, írok nekik, köszönöm a segítséget:)
2020. júl. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!