Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy kisebb...

Jelentkeztem egy kisebb cégnek "feliratozni" videókat, viszont egyeztetésnél kérdeztek egy ilyet is: Could you please state your proficiency the European standards? Értem magyarul mit jelent, de konkrétan itt mire gondol?

Figyelt kérdés

#angol #feliratozás #európai szabvány #European standards?
2020. júl. 23. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Hat szerintem itt arra gondolnak hogy valamivel ala kene tamaszd hogy kompetens vagy, valami diploma ami arra utal hogy jo vagy angolbol vagy hogy elvegeztel egy tomacs kepzest vagy valami hasonlo.

Lehet relevans munkatapasztalatot is be lehetne irni ide de ha megkerded a hreskut hogy mi volna az amit itt elvarnanak abban sincs semmi problema

2020. júl. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És nem volt még egy vagy több szó a proficiency és a the szavak között?
2020. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik a kötőszó, értelmetlen így a mondat.
2020. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, már késő, de hátha kell még valakinek: az európai standard azt a jelölést jelenti, amikor A1-től C2-ig osztályozod a nyelvtudásodat, bővebben itt: [link] (és igen, kimaradt egy kötőszó a kérdésben, de teljesen érthető volt így is).
2020. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!