Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen online adás/vétel...

Milyen online adás/vétel oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ismerem a jófogás-t de ezzel kifulladtam.

Egy bizonyos könyvet keresek de nem tudom hogy hol kereshetném még. Jófogás-on is megtaláltam de ott túl drága.



2020. júl. 24. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Vatera

Facebook Marketplace

eBay

Amazon

2020. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a Jófogáson túl drága, akkor jó eséllyel máshol sem találsz olcsóbban.

Ott szoktak a legolcsóbban árulni, mivel nincs listázási díj, jutalék, stb.

Próbáltad az eladót kérdezni, hogy nem adja-e olcsóbban?

2020. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: megírnád privátban, mi az a könyv? Segítek keresni: sok oldalt ismerek, de 1-es nagyjából fel is sorolta a fontosabbakat.
2020. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Harangozó Csaba ***** válasza:
A moly.hu -n is sok könyv van eladó. Esetleg a libmee.com szintén egy opció. Ha megírod a könyv címét, többet segíthetnénk...
2020. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A "Gazdagodj Boldogan" című könyvet keresem.

Kiszállítási díjjal együtt 4500 a legolcsóbb amit eddig találtam

2020. júl. 25. 22:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Amit a jófogáson találtam azt meg a fickó már eladta csak elfelejtette levenni.
2020. júl. 25. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg pdf-ben, nehogy má rongyos négyezer miatt ne legyé gazdag! /s
2020. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először idézek néhány moly.hu-s véleményt:


"Tulajdonképpen nem sok újdonságot mondott a könyv, viszont ennek az is oka lehet, hogy egy ideje olvasgatok hasonló témában cikkeket, blogokat, könyveket, és a hivatkozott források közül is már többet olvastam."


"Persze nem is mond forradalmi nagy dolgokat (mint ahogy oly sok önképző könyv igyekszik eladhatóbbá tenni magát) – inkább felvilágosít az alapvető összefüggésekről. Tájékoztat, átfogó képet és távlatokat ad. Ádám roppant lelkesítő, közvetlen, közérthető, mégis szakértő tudást átadó videóival karöltve még hasznosabb tartalmat kínál. "


És néhány mondat a könyvből:


"A hiteleid nem azért keletkeznek, mert alacsony a fizetésed, hanem mert többet költesz, mint amennyit megengedhetnél magadnak."


"Havi nettó 200.000 forintos fizetéssel a világ leggazdagabb 5,92%-ába tartozol. Egy ekkora fizetés 1.250 forintos órabérnek felel meg, napi 8 óra munkával számolva. Ezzel szemben egy átlagos munkás Zimbabwe-ban 76 forintot keres egy óra alatt."


Szóval, ha Neked sok a 4.500 ft, akkor első lépésként azt javaslom, inkább a videóit tanulmányozd és a kiszámoló.hu blogjait olvasgasd - hidd el, így is el lehet jutni a helyes pénzügyi kultúrához :-)

2020. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Olvastam már az idézeteket és pont azért sokallom, mert ezek az idézetek triviálisak nekem. (Nekem ezek voltak az estimesék :D )

Ha pik pak lenne 3000 ft akkor megvenném de 5000 ft sok valamiért amire lehet nincs is szükségem.

De szoktam nézni a videóit és sokat tanultam belőle ezért ott van az hogy "hátha tanulhato ebből is".

2020. júl. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!