Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gomoa shopbol hogyan tudok...

Gomoa shopbol hogyan tudok vasarolni gls csomagpont szallitassal?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mukodik ez.Azt tudom hogy vagy hivni fognak vagy emailt fogok kapni arrol hogy atvehetem.Tudom hogy keszpenzzel kell fizetnem.De ott hogy van az atvetel,kitol kell atvenni?Gondolom igazolvanyt is kell mutatni.

2020. júl. 25. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrség likes this :)
2020. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Az áruház weboldalán az Információk menü Szállítási információk almenüjében az alábbi információ érhető el:

"Kiszállítás GLS CsomagPontra:

Ebben az esetben a GLS az általad választott csomagpontra viszi el neked a csomagot. A csomagpontot a megrendelés során fogod tudni kiválasztani. Amennyiben a GLS CsomagPontba történő szállításmódot választod, válassz egyet a több, mint 270 településen jelen lévő 800 GLS CsomagPont közül, ahol át szeretnéd majd venni a csomagod. A CsomagPontok többnyire frekventált helyen találhatóak, benzinkutakon, bevásárlóközpontokban."


Könyörgök!

Ha kiválasztok egy áruházat a legalapvetőbb az, hogy

- elolvasom a vásárlói véleményeket ( nem azokat, amelyeket az áruház oldalán kitesznek ),

- elolvasom a fizetési és

- szállítási információkat,

- megnézem az elérhetőségüket,

- megnézem van-e ÁSZF-jük ( gyanús, ha erre sem gondoltak ),

- megkeresem a vásárlástól való elállás, reklamáció hogyan működik náluk,

- egyáltalán megnézem a weboldal nyelvezetét.

Átvenni vagy a futártól tudod ( ha ezt a lehetőséget választod ) - neki fizethetsz készpénzzel, de sok esetben már kártyával is - vagy a csomagponton annál, aki a csomag átadásával foglalkozik ( készpénz, kártya szintén ).Csomagponton személyi igazolvány kell.

Csomagponton kb 7-10 napig tárolják, nem vagy annyira időhöz kötve.

2020. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Elnezest a tudatlansagomert..
2020. júl. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!