Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 1,000 forinttal kevesebb...

Ha 1,000 forinttal kevesebb adnának vissza egy boltban, amire később rájössz, kérnél az üzlettől egy kasszaleszámolás/kamera felvétel újranézést?

Figyelt kérdés

Sajnos a mai napon, kevesebbet kaptam vissza, mivel nagyon sok aprót adott a kasszás, már magam is összezavarodtam, hogy jól fog-e visszaadni. A lényeg, hogy később többször átszámoltam a pénztárcám tartalmát, de nem jött ki az a pénz, amit visszajáróként kellett volna, hogy kapjak.


Tudom, hogy egy egészen minimális összeg az 1000 forint, de érdekelne, hogy ti utánamennéntek enyni pénznek csak az ,,igazságosság'' miatt? :D


(Azt tudom, hogy a tanulság az, hogy helyben kell panaszkodni, viszont erre nem annyira volt lehetőségem, mert gyorsan el kellett pakolnom, kb tekergett a sor), plusz 5-10 perc múlva visszamenni ezzel már nem annyira ,,hiteles'' hiszen, addig bármi történhetett a kapott pénzzel, talán nekik is jobb, ha objektív tényezők alapján dönthetnek)


2020. júl. 27. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Utólag nem mennék vissza.

Tanulópénz.

Mit tanultál belőle?

Azt, hogy ott helyben megszámolod.

2020. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írtam fentebb, hogy én se megyek vissza, hanem adok a boltnak lehetőséget, hogy objektív tényezők (kamerafelvétel, kasszaegyenleg nap végén) döntsenek. Engem csak az igazságérzet motiválna főleg. Bár lehet, hogy tényleg hagyni kellett volna.
2020. júl. 27. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem, értem.

Az igazságosság miatt nem mennék utána, ahhoz ez relatív kevés összeg.

Neki jó borravaló az igaz, viszont ott álltál amikor visszaadta.

2020. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
haha, hát igen.
2020. júl. 27. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Van az összeg, ami miatt visszamennék, de 2020 évi 1000 forint miatt nem. 4-5ezer-nél már inkább.
2020. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárás körül visszamennék és leszámoltatnám.
2020. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is, ha nem a kezembe számolta volna, akkor visszamennék és nem erre az összegre.
2020. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mennék vissza. Majd valahonnan visszakapom azt a pénzt.


Amúgy, ezért használok kártyát, ahol csak tudok.

2020. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!