Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sms lottó nyeremény esetén ki...

Sms lottó nyeremény esetén ki veheti fel a nyert összeget?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nem az én nevemen van a telefonban lévő sim kártya előfizetése viszont a számla fizető én vagyok, akkor az erről a számról küldött sms esetén a nyereményt én tudom felvenni vagy az előfizetés tulajdonosa? Vagy ehhez nincs is köze? (nagy összegű nyeremény esetén)

2020. febr. 21. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előfizető a nyertes, mivel övé a sim. A számlafizető csak egy jelzés a szolgáltatónak, amúgyis mindegy, ki fizeti a számlát.
2020. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Azért az érdekes lenne.

Ha van egy flottás szám, ahol a cég az előfizető, de számlafizető vagy, akkor azért nem hinném, hogy a cég kapja a nyereményt!

2020. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a számlafizető, hiszen a játékdíjat is a számlafizető fizette be.

Persze, ha hivatalosan te vagy a számlafizető, nem pedig csak úgy értetted, hogy te átadod a pénzt a tulajdonosnak, de a számla hivatalosan az ő nevére van kiállítva.

2020. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az mobil előfizetéshez az én bankkártyám van hozzá csatolva és arról történik a befizetés.
2020. febr. 21. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki a SIM-kártyát birtokolja, az tudja felvenni. 200 ezer alatt egyszerűen elküldöd a számlaszámodat a megfelelő számra, felette pedig be kell menned a területi igazgatóságra a SIM-kártyával. Generálnak neked egy kódot, amit a számról el kell küldeni nekik SMS-ben. Ha stimmel, akkor megkapod a nyereményt.


Forrás: [link]

2020. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a lottozoban is, aze a nyeremeny aki feladja szelvenyt. Teljesen irrelavans, kinek a penzebol lett feladva vagy fizetve.


Ha te tudod bizonyitani, hogy azt a telefont te hasznalod es te adtad fel a szelvenyt, akkor a nyeremeny teged illet.

2020. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 21. 21:54
 8/8 anonim válasza:
Nekem 3-asom lett telón 5-ös lottón :DD
2021. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!