Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Wish-en 4000 Ft-ért rendele...

Ha Wish-en 4000 Ft-ért rendelek akkor kell valamit még pluszba fizetnem?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 22euro alatt nem kell áfát sem vámot fizetni. Van valami amiért kellene fizetnem még ami elkerűlte a figyelmem?

2020. júl. 29. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Gyakorlatilag meg lehet. Én egyszer rendeltem onnan. Két meglepetés ért: bekaptam egy jó kis vírust az oldalról (biztos hogy onnan, mert utána közvetlen lefuttattam virustotal-on az oldalt, és valami 30db program vírusosnak jelezte), illetve a 15$-os termékre 38$-t írtak, így vámkezelést + áfát kellett volna fizetnem, de nem fizettem ki, így elvileg visszaküldték a feladónak a terméket.
2020. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudni kell, hogy a vámot és az áfát a termék ára + POSTAKÖLTSÉGRE! vetik ki, tehát, ha postaköltséggel együtt meghaladja a 22 eurót, akkor már megvámolhatják.
2020. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!