Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki rendelt már AliExpress-ről...

Aki rendelt már AliExpress-ről, mikor megjön a csomag kell pluszba fizetni valamit a postán?

Figyelt kérdés
Áfa meg vámon kívül kell fizetni még? Mert azt hallottam kell valamit még csak nem tudom mit meg hogy egyáltalán igaz-e

2020. júl. 31. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 22 Euro felett van a teljes összege, akkor áfát kell fizetni + vámeljárási díjat. 150 Euro felett ugyan ez + vámtarifa. Mást nem kell fizetni.
2020. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vámkezelési díjat kell még, ha eléri azt a szintet, hogy áfát kelljen fizetni. Nem egészen 22 euró, mert van egy olyan szabály is, hogy ha az áfa összege nem ér el egy bizonyos szintet, akkor elengedik. Nem tudom mennyi, a 9 ezer már nem tartozik bele, azt ki kellett fizetnem átvételkor.
2020. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mennyi a vámkezelési díj?
2020. aug. 1. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
3500 pénz volt 2 éve, most nem tudom mennyi.
2020. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!