Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 5millió Ft-tok,...

Ha lenne 5millió Ft-tok, amire a kozeljövőben valószínűleg nem lenne szükségetek, akkor mit csinálnatok vele?

Figyelt kérdés

Ugye ha csak siman bankszamlán hagyom, azzal vesztek az inflació miatt.

Ha allampapirt veszek, azzal is vesztek, mert ha én jönnék ki belőle jól akkor nem adná az állam.

De lenyegesen kevesebbet vesztek mintha nem kezdenék vele semmit.


Vehetnék részvényeket de meg sosem csináltam (ha ezt javasoljáok miből tajékozodjak?)


Egyéb ötlet?

Van egy vallalkozas ötletem egyébként ami (szerintem) és kb 100 másik ember véleménye alapján is siker lenne, de ahhoz vajkevés az 5 millió. :/



2020. aug. 1. 15:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, egy üzletfélét szeretnék,Egy bárt a városban a balaton vagy tengerparton.


Nincs olyasmi bar jelenleg amin gondolkozom, vagy elképesztően ritka (semmi illegális)

Nem lenne különleges költsége de az induló majd később az alap fenntartási díjak is elképesztően sokba kerülnek.

2020. aug. 2. 16:57
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Érdemes lenne ezért valami mással kezdeni. Bárt nyitni a semmiből, nulla tapasztalattal meglehetősen rizikós.


Ha már megvan a tapasztalatod (és a kapcsolataid) az üzleti életben, simán találhatsz olyan társat, akivel felezitek a költségeket. Vagy befektetőként beszáll akár, ha már megbízik benned.

2020. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem tartom rizikós ötletnek pedig elég megfontolt vagyok.

Kapcsolat csak annyi kellene, hogy valakinek tetszik az ötlet, akkor azonos összeggel beszáll (szval kft lenne érdemes).


Mondjuk ha 10 embernek tetszik és mindnkinek van 5milliója, akkor az már elég jó kezdő tőke és arra vehetek fel indulo vallalkozasoknak szánt hitelt (feltéve ha a bank is nyereségesnek ítéli), most csak hangosan gondolkozom de reagálhattok erre is.


Es ha a 10 emberből valaki ért is hozzá, az meg már csodás :D

2020. aug. 2. 21:30
 14/14 anonim ***** válasza:
Vennék egy házat és megpróbálnám kiadni.
2020. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!