Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kölcsön, állás nélkül?

Kölcsön, állás nélkül?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen lehetőségek? Alkalmi melóm van, amiből tudom fizetni, de hát az nem bejelentett ugye.
2020. aug. 2. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Kisösszegűt tudsz kérni (30-40 ezer ft) és azt is csak Provident, Cofidis - más nem fog adni (lehet, ők sem).


"Alkalmi melóm van, amiből tudom fizetni,"


Tudod, mit jelent az alkalmi meló? Hogy na mész, de lehet, hogy egyszer csak azt mondják: kössz, holnap már nem kell jönni. BÁRMELYIK PILLANATBAN mondhatják, hogy ennyi volt - szóval nem, nem lehet felelősen kijelenteni, hogy tudnád fizetni.


Amúgy megkérdezhetem, mire kellene? mert pl vadiúj, hiteles telefon helyett lehet olcsóbb, használt mobilt venni mobilboltban, vadiúj háztartási gép helyett vannak szépséghibásak, lényegesen olcsóbban,stb.

2020. aug. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A továbbtanulásomra kell.

Abból nehéz használtat venni.

2020. aug. 2. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Arra ott a diákhitel.
2020. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Felsőoktatási intézményben való továbbtanulásra Diákhitel 1 és 2 igényelhető - ha már felvettek az intézménybe és beiratkoztál, azt hiszem, szeptember elején lehet igényelni.


"A továbbtanulásomra kell. Abból nehéz használtat venni."

Bocs, hogy segíteni akartam. nem tudom, mi a francért kell ilyen cinikusan beszólni a segítségedre sietőnek?

Bocs, hogy válaszoltam, basszus.

2020. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos, hogy egyetemre megy az illető van egy halom fizetős szakmai képzés, aminek nincs állami alternatívája, pl fogtechnikus.
2020. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Tudjuk, 5-ös, de a kérdező nem túl kommunikatív - nekem meg nincs annyi időm, hogy feleslegesen írkáljak, hogy ha ez van, ha az van, akkor mi van.
2020. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beíratkozom már a gondolatolvasó szakra.
2020. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
"2020 májusától elérhető a felnőttképzésben is a Diákhitel Plusz, ez gyakorlatban maximum 1,2 millió forint összegben lesz elérhető bizonyos képzésben résztvevőknek, amelyet az innovációs és technológiai miniszter határozott meg. Az iskolarendszerben tanuló diákok, valamint a felnőttképzésben résztvevők számára is ez a kölcsön kamatmentes, hiszen a hitel kamatát az állam állja."
2020. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!