Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha év közben lelépek másik...

Ha év közben lelépek másik munkahelyre, a Szép kártyára utalt cafeteriát hogyan vonják le?

Figyelt kérdés
Mert átutalták az egész évi jutattást, viszont mivel kevés a fizu lépni fogok. Ilyen esetben hogyan járnak el? Az azért nem lenne szép, ha a fizumból vonnák le, mert ugye én sem készpénzben kaptam, hanem csak korlátozott dolgokra költhetem el.
2020. aug. 2. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Szép vagy nem szép, ez van.
2020. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fizetésedből fogják arányosan levonni..
2020. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remek.
2020. aug. 2. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem levonták a fizuból, hanem fel kellett caplatnom Nyíregyről Pestre, hogy ott kiállítsanak egy csekket, amit a szomszéd postán befizethettem...
2020. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A cafeteria szabályzatban leírják, hogy mi történik ilyen esetben, általában az utolsó fizuból levonják a különbözetet.
2020. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... és ha nem elég hozzá az utolsó fizu, akkor a MIL-lapon viszed tovább a tartozást a következő munkahelyre, amely azt köteles teljesíteni (levonni a béredből, mint egy bérletiltást), és elutalni az előző munkáltatónak, mint jogosultnak...
2020. aug. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kérted ki egész évre? Gondolom eddig is kevés volt a fizu.


Nem szabad ilyeneket egybe kérni.

2020. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én lettem volna az utolsó aki egyben kéri, nem kérdezték meg. Nem is gondoltam, hogy egyben kifizetik. Ha lett volna opció, bizony havonta kértem volna.
2020. aug. 4. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig van választási lehetőség, nem is értem az ilyen munkáltatókat komolyan.
2020. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!