Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elállási jog fenáll-e ha pl...

Elállási jog fenáll-e ha pl 36 darab kókuszreszelék tasakból kivettem 1-et, megkóstolás céljából? :)

Figyelt kérdés
Azaz a maradék 35 darabot vissza tudom küldeni elállási joggal, vagy kéne mind a 36 darab tasak?

2020. aug. 11. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Élelmiszernél szerintem nincs elállási jog. Vagy tévedek?
2020. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nah, ha nem romlandó élelmiszer, akkor él az elállási jog. 35 darabot is visszaküldhetsz, nem kell az összeset. Feltéve ha ez nem egy ilyen nagy csomag, amiben 36 kisebb csomag volt. Ha 36 külön termékről van szó, akkor abból simán visszaküldhetsz 35-öt.
2020. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Melyik cég?


Én úgy jártam, hogy több éve rendeltem onnan, kifejezetten jó minőségű volt, a termékhez írt vélemények is ezt tükrözték, sokkal jobb, mint a bolti. 2021.05. a legújabb vélemény, azóta nincs vélemény. Amit most rendeltem, ugyanolyan ízű, mint a bolti.

Az eladó visszaadná az árat, de a szállítási költséget nem akarja vállalni. Nem tudhattam, nyilván teljesen váratlan, hogy minőségcsökkent a termék, nem az én hibám, miért nekem keletkezzen károm a száll. költség által.


Kérdésemre, hogy az árubeszállító más lenne, azt írta, hogy ugyanaz. Arra a kérdésre, hogy bizonyára ő és a munkatársai is fogyasztanak ebből a termékből is, és nem értem, hogy nem vették észre, - erre nem válaszol, kétszer is leírtam a kérdést.


ez a Magzsola.

2023. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!