Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes használt raklapot...

Hol érdemes használt raklapot vásárolni?

Figyelt kérdés
Tehát melyek azok a kereskedelmi egységek / cégek, ahol érdemes volna megvehető raklapot keresnem?

2020. aug. 13. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2020. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A google-es kereséshez nem gondolom, hogy bárkinek is kérdést kellene feltennie ide.

Félreérthetően fogalmaztam: a raklapkereskedő nem releváns számomra.

Olyan cégekre gondolok, ahol beérkezik az áru, rajtuk marad a raklap, gyűlik, és őket felkeresném, hogy megvegyem tőlük, elszállítással, természetesen áron alul - ők megszabadulnak a raklaptól és még pénzt is kapnak érte, én pedig nyilván annyiért adom el utána, hogy keressek is rajta.

2020. aug. 13. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
A cégek általában visszaszolgáltatják az eladónak a raklapot göngyölegként. Így nem marad rajtuk, és a teljes árát visszakapják.
2020. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy ez a konstrukció létezik, tévedsz!

Nemhogy áron alul, de sehogyan nem fogják neked eladni.Mert megvannak a logisztikai partnereik, akik ezt intézik.

2020. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy a jelen válaszadók közül nincs olyan aki ért ehhez.


A konstrukció létezik, nagyon sok esetben nincs cserepaletta, a termék árában benne van a csomagolás, így nem foglalkoznak a raklappal. Gyűlik, és ha összejön egy nagyobb adag, akkor bepakolják egy teherautóba és fillérekért leadja a sarki raklaposnál.

Értelemszerűen ezért nem pl a Chep a releváns számomra, mert nekik saját raklapjaik vannak, amit vissza kell szolgáltatni: így vagy úgy.


Másrészről az nekem marhára mind1, hogy vannak-e partnereik a kérdés nem ez volt. Az már, hogy én hogyan jutok be hozzájuk és hogyan fúrom ki azt a "partnert" az az én dolgom. A kérdés arra irányult, hogy hol találok ilyen céget, melyik szektorban érdemes keresgélni.

Ha közötök nincs a kérdéshez, akkor kérlek ne válaszoljatok rá, főleg ha butaságokat beszéltek.

2020. aug. 13. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen jólinformált vállalkozó vagy, akkor miért a GYK-n keresel információt? :-D :-D :-D
2020. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 30+ raklapot használó céggel vagyok kapcsolatban, csak a tapasztalataimat írtam le. Amennyiben neked szükséged van a fellengzős válaszaidra, akkor ámen, magadra is hagylak :)
2020. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sok üzleti vállalkozásomat kezdtem gyk-val mert jó lendületet ad egykét válasz az ötletelésnek, több ember gondol olyasmire is amire én nem.


Feltettem egy értelmes kérdést, kétféle választ kaptam rá: ilyen nincs, és keress rá a google-ben. Ezek haszontalan válaszok, nem adnak választ a kérdésemre. Azért mert nem tudod, nem jelenti azt, hogy nincs, de ha nem tudod a választ a kérdésre, nincs rá ötleted, akkor feleslegesen válaszolsz. Ez nem fellengzés, ez tény.

2020. aug. 13. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a hármas választ írtam, vagyis nem írtam, hogy ilyen nincs és azt sem írtam, hogy keress rá a google-ben. Én csak a saját tapasztalataimat írtam le, a velem kapcsolatban lévő 30+ céggel kapcsolatban, hogy ők hogy csinálják ezt. Erre azt kaptam válasznak, hogy nem értek hozzá. Ennyi.
2020. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy félreérthetően fogalmaztam, és megbántottalak vele! Nem úgy gondoltam ahogyan leírtam.
2020. aug. 13. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!