Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Play àruhàzbòl mobilra vettem...

Play àruhàzbòl mobilra vettem meg egy mobilos mine craft jàtèkot az öcsèmnek.Ezt egyszer kell kifizetni, vagy minden hònapban majd leemelnek èrte összeget a bankszàmlàmròl?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen a Play Áruházban, ha egyszer megveszed, akkor többet nem kell költened rá, max. játékon belüli pénzre például.
2020. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A play áruházon belül is vannak előfizetések, ne mondj ilyet, hogy nincs.
2020. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De játékoknál nincs előfizetés, vagy de? Kifejezetten a játékokra gondoltam, bocsi hogy nem fogalmaztam pontosan
2020. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előfizetések max alkalmazáson belüli vásárlásoknál van, annak a fizetése szintén google play-en keresztül megy. Ha csak egy alkalmazást vesz meg, akkor az nem előfizetés. különben is, ha előfizetés lenne, írná, hogy "/hó" vagy "/hét" vagy "/év"
2020. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!