Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen célra lehet ingatlant...

Milyen célra lehet ingatlant kiadni, amivel pénzt kereshetek?

Figyelt kérdés

Nekem ezek jutottak eszembe:


1. Albérlet. A legkézenfekvőbb és ha nem lakják le, talán a legjobb.

2. Munkásszálló

3. Búvóhely pároknak. Itt csak a takarítás undi és nem tudom hogy megéri-e anyagilag.


Vannak még ötleteitek? :)



2020. aug. 24. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Azért ha nem egy 10 szobás ingatlanod van, akkor nem gondolnám a munkásszállót opciónak. Ott lehet többet kellene takarítani egy igénytelen lakó után, mint egy búvóhelyen... plusz kell portaszolgálat, hogy ne bordélynak vagy kúrókérónak használják...


Bérbeadás lehet

-lakhatásra (hosszú táv)

-szálláshely (rövid táv)

-üzleti célra (iroda, üzlet, galéria, stb...)


Persze a szabályokat betartva... :)

2020. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
öszi, ment a zöld :D
2020. aug. 25. 00:18
 3/4 anonim válasza:
Adtam ki házat munkásszállónak, írj ha kell tanács, de röviden tömören: nem éri meg. Lelakják mint a sz.. hiába fizetnek 2x annyit mint egy albérlő család, ha 3x annyit kell rá költenem. Most egy család lakik ott feleannyiért de így is sokkal jobban jövök ki éves szinten.
2020. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még nem tartok ott, ez csak egy jövőt tervező kérdés. de köszi :)


Bennem is felmerült, hogy nem iszákosok-e a munkások, de nem akarok előítéletes lenni

2020. szept. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!