Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek a forint még...

Szerintetek a forint még meddig gyengül idén?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem lép a kormány ez ellen is az utóbbi néhány hónapban 30 Ft al többet fizetünk egy euróért ami majdnem 10 százalékos gyengülés

Így hát nem tudom egyesek mit csodálkoznak a boltok árnövekedés én. bevallom Ft ban tartom amegtakaritasaim és flusztral hogy hiába teszek félre ha a pénz romlás miatt mindig ugyan annyim van.



2020. aug. 26. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

FRusztrál


Az árfolyam és az infláció pedig még mindig két kibaxott különböző dolog.

2020. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért is hiszen az áruk joreszeert kiveve ami nem hazai Euróban kell fizetni nem a kis forintunkban.

És jórészt eus országokból kapjuk a + árut

Akár hogy is csodálhatjuk a fideszt ezel kudarcot vallott mint sok más idelyemult elmeletevel

2020. aug. 26. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem adsz nekik tanácsokat?

Szerintem ha elol vasák a motivácilyós le veledet, röktön fel vesznek.

2020. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Na ezért kell pénzügyi alapokat tanítani általános iskolától kezdve... és nem lennének iylen kérdések.


Emellett pedig vállal felelősséget a saját életedet és ne az állam segítségét várd.


Bár az írásodból is lejon, hogy buta vagy. Igaz ezt sem fogod érteni miért írom.

2020. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az állam dolga hogy legyen egy stabil fizetőeszköze és hogy meglegyen a közbiztonság, és az infrastruktura oktatás stb azért fizetem a 16 százalékos adót

Ha úgy gondolod a polgárok dolga minden akor minek fizessek adot?

2020. aug. 27. 06:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem írtam hogy a polgárok dolga minden.

Ahogy írtam, nem vagyunk egy szintén egy vitához.


Ndzz kicsit jobban mog emi mozgatja az árfolyamokat.


Aki lepontozott annak meg gratulálok, ettől még nem lesz valótlan.

2020. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a gazdasági mutatók és a spekulánsok pénzmozgasai gyengítik a forintot de az MNB ha akarna közbe tudna lepni
2020. aug. 27. 08:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Az MNBnek nem a devizaárfolyammal van dolga, hanem az a célja, hogy az inflációt 3 százalék körül tartsa. Se több ne legyen, se kevesebb, mert mindkettő rossz a gazdaságnak.
2020. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az inflációs célt se nagyon sikerül tartani. Elvileg a gazdasági növekedés serkentése, vagy jelen helyzetben inkább a visszaesés enyhítése a fő prioritás, azt pedig láthatjuk, mennyire jön össze a dolog...

EUR/HUF árfolyam: Ha az eddig beárazotthoz képest rosszabb gazdasági folyamatokra vagy kockázatokra derül fény, simán elszaladhat 400 fölé is belátható időn belül.

2020. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!