Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt-e már valaki az...

Rendelt-e már valaki az S-mania.com oldalról?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltem tőlük, de nagyon aggaszt a webshop. Eddig úgytűnik, hogy egy kamu az egész. Nem lehet az ügyfélszolgálattal kommunikálni. Egyszer írtak vissza, de akkor sem a kérdésre válaszoltak.

Maga a webshop inkább olyan, ami nagyon tukmálja a terméket az emberre. Amatőr a weboldal. Gyanúsan csak áradoznak a facebook felhasználók, de nem lehet leellenőrizni a vélemények eredetét. A termékek megnevezése nem egyértelmű. Egy termék egy képen pl 100db/pack mennyiséggel van feltűntetve, de ez leírva sehol nem szerepel. Sok ehhez hasonló félrevezető utalás szerepel még.

Szóval van olyan aki vásárolt már tőlük és meg is kapta amit a csomagot?



2020. aug. 27. 21:26
1 2
 11/12 anonim válasza:

Egyszer rendeltem egy másik kamuszagú webshopból. Hetekig nem történt semmi, mikor nagynehezen felvette valaki a telefont, akkor is csak ígért valamit, aztán nem történt megint semmi. Persze a vételárat előreutalással fizettem.

Aztán találtam az alábbi linken lévő panaszkezelési platformot. Itt leírtam a problémámat, és láss csodát, fél (!) óra múlva hívott az ügyfélszolgálatos, és egy-két órán belül visszautalta a pénzt.


[link]

2023. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Transzformer autót rendeltem.

Bontott csomagolású, használt terméket küldtek.

A levelekre nem válaszolnak.

Ne rendeljetek tőlük semmit.

2023. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!