Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több mint 1 hónapja adtam le...

Több mint 1 hónapja adtam le rendelést ventilátorokra a gépemhez, de még mindig nem kaptam meg a terméket, visszamondhatom így a rendelést? Többi lent

Figyelt kérdés
Magyar cégről van szó és már kb. 1 hónapja azzal hitegetnek, hogy még beszerzés alatt van a megrendelt termék, a napokban várják (Többször mondták ezt, hogy éppen az akkori héten várják), de azóta ugyanezt a szöveget mondogatják. Nekem ezekre a ventilátorokra már több hete szükségem lenne, inkább megrendelem máshonnan. Vissza tudom így mondani a rendelést?

2020. aug. 29. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszamondhatod.
2020. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vissza.

Más kérdés, hogy normális cég ilyet nem csinál, a webshopon lévő szabályzatban rendelkeznie kell a szállítási időről. Melyik shopról van szó? Lehet, hogy átverés.

2020. aug. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Árukeresőn írt vélemények alapján valós cégről van szó, privátban leírjam a cég nevét?
2020. aug. 30. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet ide írni? Nem mintha engem érdekelne, de egyesek már mindentől rettegnek. Bárhova le lehet írni egy cég nevét, miért kell titokzatoskodni? Leírom, hogy Aqua, laptop.hu, notebook.hu, Alza, emag. És akkor mi van? Vagy leírom, hogy rendeltem az alzatól egy telefont és marha lassan szállították ki. Vagy hogy rendeltem egy ventillátort az aquatól és elromlott. Komolyan azt hiszik egyesek, hogy majd jön a cég és beperel valakit milliókra mert a gyk-n leírta mi a tapasztalat velük? Ezzel az erővel az összes árukeresős megatív véleményezőt beperelhetné az összes cég.
2020. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!