Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes/biztonságos...

Mennyire érdemes/biztonságos rendelni a notino-ról, ebayről, amazonról?

Figyelt kérdés
A notino-ról one direction-ös parfümöt szeretnék, az ebayról vagy amazonról meg zenélős fogkefét. Nem igazán vagyok a netről rendelgetés híve, ezért még egyik oldalról sem rendeltem. Csak ezeket nem árulják boltokban és ez az egyetlen választásom. Valakinek tapasztalat?

2020. aug. 29. 23:46
 1/4 anonim válasza:
100%
A notino egy megbízható oldal, bátran rendelhetsz. :)
2020. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 a notinonak. Tavaly rendeltem, kifizettem elore es a boltban vettem at a parfumot, minden rendben volt. Ebayezni meg 2008 ota eladok meg veszek, ott azert ova intelek azoktol akiknek 1-2 eladasuk van meg viszonylag frissen regisztraltak.
2020. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Notino teljesen megbízható, az egy rendes parfüméria. Ebay es Amazonnál meg kell nézni a termékről es az eladorol a velemenyeket mielőtt rendelsz.
2020. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Notinoval én is maximálisan elégedett vagyok:én is,mint az egyik előttem szóló,netről szoktam megrendelni,2-3nap múlva már érte is lehet menni.Rendesek az eladók:mindig segítenek lecsekkolni,h minden meg van-e?
2020. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!