Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek többsége a legjobb ötleteket tartja a legbutább dolognak?

Figyelt kérdés
Itt most arra akarok kilyukadni, hogy minden valamennyire pénzügyileg művelt ember tisztában van azzal, hogy anyagilag független csak akkor lehetsz, ha vagy befektetsz valamibe, vagy munkához fogsz egy network marketing cégnél és pont. Ennek ellenére az MLM-et nagyon szeretik jogtalanul szapulni és a befektetést is sokan butaságnak tartják, mondván hogy kockázatos. Pedig nem is lenne olyan kockázatos a befektetés, ha tudnának befektetni.
2020. szept. 1. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
aha persze....
2020. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Szóval, akkor te is egy MLM-es ember vagy, aki nem talál mostanába elég balekot és itt sopánkodik.

Ha ilyen jó üzlet szállj be minden vagyonoddal és gazdag leszel

2020. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Az MLM nem jogtalanul van szapulva, de ha te ebben látod a szent grált, hajra, csak legyen hozzá elég balek, ahogy írja a 2-es is.
2020. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy MLM-es vagyok? Nem foglalkozom network marketinggel, csak tisztában vagyok azzal, amivel ezek szerint ti nem. De azt hiszem pont megtaláltam azokat az embereket, akik ellen irányult a kérdésem.

Miért nem hiszitek hogy befektető vagyok? Elvégre azt is szóba hoztam, látom vannak bajok.

2020. szept. 1. 18:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ha befektető vagy pont tudok egy bomba üzletet.. :D


Ha meg MLM hívő, akkor majd kinövöd, semmi baj. A legtöbb ember átesett ezen még a 90-es években, de az újszülöttnek minden vicc új, szóval mindig lesz aki most találkozik vele először....

2020. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, azt hiszem választ kaptam a kérdésemre, köszönöm. Az emberek többségének a pénzügyi élete reménytelen
2020. szept. 1. 19:37
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ami azt illeti, sztem az eddig kommentelőknek nincs gondja a pénzügyi tudatossággal, hisz már megtapasztalták az MLM befektetés csodáit :D nem kell megsértődni, csináld, bukj bele, állj fel és tanulj belőle, ennyi.
2020. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sajnos igazad van, az emberek többségének tényleg hozzád hasonló az agykapacitása.
2020. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es, az MLM-nek semmi köze a befektetéshez. Itt tényleg ennyi retard van vagy direkt csinálják az emberek?
2020. szept. 1. 21:21
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Fektesd be mindened MLM be milliárdos leszel
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!