Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltaláltam egy új sportruháza...

Feltaláltam egy új sportruházatot, ami nincs még piacon, de igény van rá - új irányzatok st.. hogyan induljak el pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Tőkém szinte nulla, de az ötlet kivételes, és sokaknak segítene. Annó nekem is jól jött volna ilyesmi, és tudom, hogy ezzel még Amerikában is nagy port kavarnék.

Párom szerint először le kellene gyártatnom, ehhez titoktartásit íratnék. És fokozatosan többet gyártatni a nyereségből, de féle, azonnal valaki tömeggyártásba fogna (ez amúgy biztos). Jó volna, ha erre kiépíthetnék egy kisebb magánvarrodát, hogy a közelemben lehessen gyártatni - próbálások, tesztelések, stb, mivel értek hozzá, szeretném én végezni. Itt sajnos nincs varroda, aki vállalná, csak Bp-környéke. Ez meg nem kis pénz (szakembert, varrónőt tudnék, géppark kellene).


Egy életre megoldaná a gondjainkat... Jelenleg babázom, így hitelre alkalmatlan vagyok, fogalmam sincs merre, hogyan.

Van esetleg megoldás, amit nem látok?!?!?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. szept. 8. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy van rá igény?
2020. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
eladod mindened és ebbe fekteted
2020. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmivel találkoztam élőben. A hölgy újszerű kerékpáros ruházatot „talált fel”. Bemutatta az egyesületünkben. Az első mondatánál felröhögtünk. Nagyon büszke volt arra, hogy pamutból készül.

Nem sok esélyt látok arra, hogy ebből legyen valami, és kétségeim vannak a nagyszerűségét illetően is.

2020. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

@12:30


Itt az oldalon is volt már hasonló, az ember szintén azt hitte hogy a spanyol viaszt találta fel, persze egy kanyi tőkéje nem volt.


Nagy nehezen sikerült kihúzni belőle, valami rohadt drágán előállítható lávalámpa szerű szobadíszt talált ki, amiről azt képzelte hogy gazdagoknak fogja árulni milliókért.

2020. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem, hogy a ködös fogalmazás mit sem sejtet a dologról. Zavaróan szakmaiatlan az egész, de ez tényleg új és használható.

Mindegy, rossz helyen kérdezek, tudom én. Csak sosem lehet tudni, hátha valaki olyasmit szól hozzá érdemben, ami előbbre visz.

2020. szept. 8. 12:51
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Én megfogalmaztam értelmesen, eladod mindened és megveszed a cuccokat és elkezded gyártani. Ha nem tudsz hitelt felvenni akkor ez az út.
2020. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értelmesen... ha nem volna gyerekem és csak magamért felelnék, megtenném. De nem ez a helyzet.
2020. szept. 8. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én találjam ki, hogy hogyan legyél milliomos az ötletedből.


Amerikaban is nagy port kavarsz....


Várom majd a hírekben..🤣

2020. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ingatlanod arra mehet jelzálog hitel.
2020. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Add el az ötletet a Nike/Adidas-nak. Ha tényleg akkora ötlet így is irgalmatlan összeget kaszálnál
2020. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!