Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltaláltam egy új sportruháza...

Feltaláltam egy új sportruházatot, ami nincs még piacon, de igény van rá - új irányzatok st.. hogyan induljak el pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Tőkém szinte nulla, de az ötlet kivételes, és sokaknak segítene. Annó nekem is jól jött volna ilyesmi, és tudom, hogy ezzel még Amerikában is nagy port kavarnék.

Párom szerint először le kellene gyártatnom, ehhez titoktartásit íratnék. És fokozatosan többet gyártatni a nyereségből, de féle, azonnal valaki tömeggyártásba fogna (ez amúgy biztos). Jó volna, ha erre kiépíthetnék egy kisebb magánvarrodát, hogy a közelemben lehessen gyártatni - próbálások, tesztelések, stb, mivel értek hozzá, szeretném én végezni. Itt sajnos nincs varroda, aki vállalná, csak Bp-környéke. Ez meg nem kis pénz (szakembert, varrónőt tudnék, géppark kellene).


Egy életre megoldaná a gondjainkat... Jelenleg babázom, így hitelre alkalmatlan vagyok, fogalmam sincs merre, hogyan.

Van esetleg megoldás, amit nem látok?!?!?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. szept. 8. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

100 %-ban biztos vagy benne, hogy még nem találták fel előtted? Tuti, hogy soha, senkinek nem jutott még eszébe?

Hol néztél utána? Angol nyelven néztél utána?

2020. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress hozzá egy "business angel"-t.


De csak akkor, ha előtte alapos újdonságkutatást végeztél, hogy tényleg nincs-e ilyenre már bejegyzett szabadalom.


Az előbb említett angyalbefektető - ha jónak gondolja az ötletet - ad neked tőkét az induláshoz, de jó magas részesedést fog kérni a nyereségből, ill. bevásárolja magát a cégedbe. Ezt nagyon végig kell gondolni...

2020. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagot találtad fel? Házi módszerekkel hogyan????

vagy valami újfajta szabás, alak, stb...???

2020. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!