Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy fizetős szolgáltatásnál...

Ha egy fizetős szolgáltatásnál megszűnik a kártya amivel igénybe lett véve, akkor vesz le pénzt?

Figyelt kérdés
Egyszerhasználatos kártyával fizettem elő, de nem tudom lemondani. A kártya megszűnésével fognak tudni utána pénzt levenni?
2020. szept. 10. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szolgáltatásfüggő. A legtöbb helyen ilyenkor automatikusan megszűnik a szolgáltatás, max értesítenek, hogy sikertelen volt, adj meg másik kártyát, ha használnád.

De futottam már bele olyan cégbe, ahol nem megszüntették, hanem zárolták a szolgáltatást, és bsztatni kezdtek, hogy fizessem az aktuál hónapot. Mondom nem használom, szüntessék meg, de végül hosszas hajcihő után másik kártyával ki kellett fizessek még egy hónapot, hogy én magam lemondhassam utána...

2020. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!