Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Jófogáson a hirdetéseket...

A Jófogáson a hirdetéseket már csak fizetős szolgáltatással lehet megújítani, jól értem?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam: Hirdetésed megtalálható az oldalon, bármikor megújíthatod előresorolás vagy kiemelés szolgáltatásaink megvásárlásával.

Ezután archiválják, a fiókban megtalálható, de csak fizetősen lehet újra feltenni?


2015. júl. 26. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kb kéthavonta szoktak küldeni megújító linket. De már nem kaptam május óta.
2015. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jól, amióta nincs konkurenciájuk (megvásárolták), mindenért pénzt kérnek.
2015. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Eddig voltak megújító linkek, de most ez a szöveg jött. Hát ezt nem nagyon fogják akkor használni.

A hirdetés előrébb sorolása 1300 ft.

A kiemelések vásárlásánál meg az előresorolás 800 ft.

Most akkor mennyi? Hát ki fog ezért ennyit fizetni?

2015. júl. 26. 21:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2015. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Van fent egy öreg autó tükröm 1000 ft ért.

Szerintetek megér nekem 1300 ftot hogy előrébb soroljam?


A dolgaim 99% a 10e ft alatt, egyik se ér nekem 1300 ft ot.

2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én újra fel szoktam tenni őket, ha nagyon ráérek...

Sok értelme nincs, itt még nem adtam el semmit.

Bezzeg az olx-en :-)

2015. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Csiß ***** válasza:
Én is újra rakom őket inkább..Most is azt próbálom,csak mióta nincs konkurencia olyan szinten szar lett az oldal,hogy 35 hirdetést 3 óra alatt nem sikerült újra rakni..szánalmas lett..
2015. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Az még semmi, hogy az előresorolás pénzbe kerül. Pár napja azt is elintézték, hogy a hirdetés csak 15 nap elteltével törlődik az archívumból, addig nem lehet újból feladni. Csak pénzért, ugye. Pedig néhány nap elteltével a hirdetés már vagy a 6. oldalon fog csücsülni, ahol senki nem látja. Úgy próbálom kijátszani őket, hogy változtatok a hirdetésen és így adom fel újból. Nagyon elszaladt a ló a Jófogással, ezt az újítást valami nevetséges akcióval együtt próbálják lenyomni az emberek torkán. Szánalmas.
2015. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Csiß ***** válasza:
Ezzel még nem találkoztam:) Mostanra sikerült mind a 35 hírdetésem újra rakni..Nem volt egyszerű de nen változtattam semmit.
2015. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én már arra gondolok, hogy szándékosan tönkreteszik a Jófogást, hogy a Vaterára menjenek az emberek. Az Olx-esek nem gondolták ezt végig anno.

Másik, hogy nem előrébb meg előrébb kéne rakosgatni a hirdetéseket, hanem valamiféle keresőt kellene csinálni, mert az nulla. Attól függ hogyan írod be a keresőbe, mindig másokat ad ki.

2015. júl. 27. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!