Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért írnak marketingesek...

Miért írnak marketingesek olyan marketing szövegeket amiben konkrétan lenézik a reklám nézőjét?

Figyelt kérdés

"feltehetnél egy négysávos kazettát ha tudnád mi az a négysávos kazetta"


"ahelyett hogy a 32. macskás videót is megnéznéd"


De most komolyan, az átlag emberből nem zsigeri ellenszenvet vált ki hogy már a videó elején infantilis hülyének bélyegzik? Mert belőle pont ezt váltja ki, meg hogy hát a francokat fogom én ezeknek adni a pénzem, akik ennyire kendőzetlenül néznek engem hülyének.


Vagy csak én vagyok ennyire boomer, és ezek amúgy hatásos marketing szövegek? :D


2020. szept. 17. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
De mi az a négysávos kazetta? Soha életemben nem hallottam még róla és a reklámot sem ismerem.
2020. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés lényege. :D
2020. szept. 17. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a reklámot, de nem tűnik lenézésnek.


Mit reklámoznak így? Rákeresek.

2020. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első spotify reklám, a második valami random youtube reklám, asszem programozó kurzust reklámoz.
2020. szept. 17. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami telefonreklám, nem? Szerintem vicces, pedig engem is könnyű felbosszantani. Te vagy túl érzékeny, egy reklámon ne húzd fel magad.
2020. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Telefonos applikáció. Nem húz fel, ahhoz azért kevés, csak nem találom szerencsésnek.


Ennél eggyel még rosszabb volt régebben a MM "Mert hülye azért nem vagyok" reklámkampánya, amiben azt prediktálták, hogy ha te nem náluk vásárolsz akkor hülye vagy. :D


Bár asszem arra utólag rá is jöttek hogy nem igazán jött át jól. :D

2020. szept. 17. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ha ezeket nem érted, akkor pont a kiszemelt célközönség tagja vagy!


Feltételezem gyerekkorodban sokszor megszívattak a többiek, hogy verekedjél másokkal pl. a szerintem ő erősebb nálad, esélyed sem lenne birkózásnál, stb.


Ahogy öregszik az ember gimiben meg jön a jaj te még kislány vagy, nem tudnál egy férfival mit kezdeni, ááá te tuti bénán csókolsz és ennek az emeltebb verziója :)


Alkohollal, dohánnyal, drogokkal is így hergelik egymást és másokat. Kérdező te még gyerek vagy, nem bírod a piát se! Beszari vagy egy kis fűtől is félsz, te csirke, anyámasszony katonája, bújjál vissza a szoknya mögé!


Munkahelyen meg pl. ezt nem rád bízom, te tuti nem vagy képes megcsinálni, bezzeg a Jakab Pista. Áááááá tuti kevesek vagytok hozzá, hogy 2-en elbírjátok!


Lenézően mondasz valamit, felhívod valamire a figyelmét, amihez szerinted ő kevés és ugranak a balekok!

Jelen esetben megsértődik a macskás videós kisfiú, ő nem macskás nő és beiratkozik az ürgékhez!

2020. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Mert hülye azért nem vagyok"---ez az Orbán kormány szlogenje :) és láss csodát sokan bedőltek neki!
2020. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mit reklámoznak így? Rákeresek."

Na, pont ezért :D Mindegy, mi van a reklámban, csak beszéljenek róla.

2020. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!