Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen elutasították a...

Asfe4etertgr kérdése:

Aliexpressen elutasították a fizetésem! Levettek pénzt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Nagyon aggódok!! Aliexpressen elutasították a fizetésem!! Ez nem az első alkalom! Bár sok x rendelek Aliexpressen nem ez az első ilyen.. Elsőknek mikor még az alapokat se tudtam hogy kell kezelni és egyebek akkor is elutasították akkor maestro kártyám volt még! Már egy éve mastercard van!! Megvolt az adott összeg a kártyán de nem. Fogadta el! Anno 3honapja egy aprosagot rendeltem és elutasította pedig még volt rajta az adott összeg!! De!! Akkor nem azt a kártyám használtam amit direkt online rendelésekhez csináltam ha nem a rendes fő kártyàmmal amit szinte sose fogadott el de hirtelen csak azzla tudtam Volna rendelni.. R airtam a servicre ugye hogy vissza térítés akarok de írta hogy nem vett le semmit!! Ma délután azzal a kártyával akartam vásárolni amiy ugye direkt online rendelésekhez csináltam! Direkt előtte egy kisebb pár szász forintos dolgot rendeltem amit amúgy is. Megakartam rendelni na mondom tesztelés.. Buum elfogadta úgy döntöttem akkor már biztos a drágább nagyobb dolgot is elfogja fogadni amit alapból megakartam ma rendelni.. De.. Nem fogadta el ahogy mondtam rajta volt az adott összeg sőt több is!!! Az előbb a fő kártyàmmal próbáltam megint igen ezek útan is.. Nem fogadta el nyilván.. Rá akartam irn iá servicre de csak 24ora muvla tudnak válaszolni emailbe.. Tudom hülye döntés volt!

2020. szept. 20. 19:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést!! Nagyon ideges voltam és nem figyeltem az írásra
2020. szept. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!