Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetem közben mik vannak...

Egyetem közben mik vannak amivel sok pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Diákmunkán kívűl? Rosszlányokról és OnlyFans-ról sok jót hallani.
2020. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Sok pénzt? Hagyományos diákmunkákkal kilőve.

Egyetem mellett? Kisvállalkozz, például lányként műkörmözz, fiúként szervizelj telefont (képernyőcsere, akksicsere), üzemeltess apartmant (bérelsz lakást az egyetemi városban és rövidtávra adod ki), stb. A barátnőm körmözött az egyetemi kollégiumban, 2-250 000 bejött neki úgy, hogy igazából 4 napot volt ott a 7-ből és nem a bevételmaximalizálás volt a cél, szórakozva, napi pár órában némi pénzt keresni.

Ezekhez kell némi hozzáadott érték, a diákmunkához nem.


Esetleg, ha Sopron- Szombathely- Kőszeg környékén élsz, akkor nem árulok el nagy meglepetést, hogy Ausztriában is dolgozhatsz suli mellett.

Ott már valamennyit azért tudsz keresni, ami "értelmes" összeg, de még mindig messze attól, mintha itthon ügyeskednél.


Üzemeltethetsz vendéglátóhelyet is, stb., az egyetemista felnótt ember, bármit csinálhat, de nyilván az idő- és gyanítom, hogy tőkehiány miatt elrugaszkodni azért nem akarok.

2020. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ahha, 250 ezer pár órában, biztos.

Legalább olyat hazudj, ami hihető.

2020. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Meg bérelt lakást nem igazán lehet tovább bérbe adni. Ez minden normális bérleti szerződésben benne van.
2020. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
livejasmin
2020. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Diákmunkával nem sok pénzt, de azért lehet keresni. Illetve, ha valamiből nagyon jó vagy pl számvitel/matek/angol és tényleg sikerül mondjuk 1 félévre specializálódni, akkor vállalj korepetálást. 1 évben haver megcsinálta 5-ösre a hálózati ismereteket, következő félévben már a gólyáknak oktatta (3k/óra - 3 főre 1k/fő).
2020. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Mielőtt hazugságnak tituláljátok, érdeklődjetek a műkörmös óradíjakról.

Anjou műkörömnyomtatóval is készít(ett) egyéni mintákat, tömeges érdeklődés volt.

ELTE KCSSK kollégium, 1 éve végzett, így már sokan tudni fogják.


Igen, van, aki így ad ki lakást, más pedig nem. Pesten konkrétan cégek működnek ezzel az üzleti modellel. Itthon Debrecen én is foglalkozom ezzel, a piaci bérleti díj másfélszeresét kérik.


De tudom, a 900 forintos árufeltöltés mellett jólesik lepontozni azt, aki más utat választ.

2020. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amugy a kcsban most is van, aki csinal kormoket, szoval ez a resze valid, hogy mennyit ker erte, azt nem tudom, meg hogy mekkora az erdeklodes, de ha nagy, akkor a kcsbol en elhiszem, hogy a 200 megvolt, de gondolom ez nem a tiszta haszon, hanem 200 es abbol majd potolni a kormos felszerelest.
2020. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!