Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az IBKR-nél a market data...

Az IBKR-nél a market data subscription account minimumhoz van kötve? Máshol is? Megkerülhető?

Figyelt kérdés

Először is: viszonlyag új vagyok még ebben a világban, szóval kíméljetek, ha nagy baromságot írok.


Az Interactive Brokersnél nyitottam egy számlát, sokkal inkább rövid távú ügyletek (swingtrade/daytrade/scalping), nem hosszútávú befektetések miatt.

Röviden: azt mondták nincs account minimum, ami igaz is, de ha akarok lvl1-et, lvl2-t, és egyáltalán real time market data-t, akkor mégiscsak lennie kéne 2000$-nyi valutának a számlámon, hogy elő tudjak fizetni (ha jól értelmezem amit írnak).


A kérdés: mindenhol minimumhoz van ez kötve, vagy csak itt? Esetleg más brókert tudtok ajánlani ezekre a célokra (pl. valami offshore - nincs pdt)? Vagy mindenki csak le akar majd beszélni az egészről?



2020. szept. 30. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak tipp, nem tudom, hogy változik-e, de nézd meg a Tradestation-t. Ugyanúgy az IBKR-t használod majd, de mások a költségek.
2020. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!