Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az alábbi fizetési módok...

Mrs Bean kérdése:

Az alábbi fizetési módok mennyire biztonságosak a PayPallal összehasonlítva?

Figyelt kérdés

Express Money

Western Union

Moneygram


Ria Money

Bitcoin



2019. júl. 9. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attol fugg hogy te fizetsz vagy neked fizetnek.
2019. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én fizetek.
2019. júl. 9. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobb a Paypal. Ott elég ha szólsz h nem jött meg a termék és kapod is vissza.
2019. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, abban biztos vagyok, hogy a Paypal a legjobb, de vannak oldalak, ahol csak a fentiekkel lehet fizetni, és jó volna tudnom, hogy ezek közül melyik a viszonylag biztonságos (tehát pl visszakapom a pénzem, ha nem érkezik meg a termék).
2019. júl. 10. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A bitcoin nem oldal, hanem pénz
2019. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, azt úgy értettem, "bitcoinnal történő fizetés"
2019. júl. 10. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Western Unionnal ismeretlennek SOHA, mert semmi nyoma nem marad, hogy elküldted a pénzt! Rengeteg csaló használja. Az nem ismeretlenektől vásárlásra való, hanem pl. arra, hogy anyukád kinn van Londonban készpénz nélkül és az egyetlen kártyáját elnyelte az automata, akkor tudsz neki küldeni.
2019. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!