Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Mrs Bean nevű felhasználó kérdése:

Az alábbi fizetési módok mennyire biztonságosak a PayPallal összehasonlítva?

Express Money

Western Union

Moneygram

Ria Money

Bitcoin

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénz, átutalás, vásárlás, PayPal, bank, bank account transfer, bitcoin

júl. 9. 10:34  Privát üzenet  

A válaszok
Az attol fugg hogy te fizetsz vagy neked fizetnek.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 9. 15:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én fizetek.

# 2/7Időpont júl. 9. 15:09 Privát üzenet
Akkor a legjobb a Paypal. Ott elég ha szólsz h nem jött meg a termék és kapod is vissza.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 10. 17:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, abban biztos vagyok, hogy a Paypal a legjobb, de vannak oldalak, ahol csak a fentiekkel lehet fizetni, és jó volna tudnom, hogy ezek közül melyik a viszonylag biztonságos (tehát pl visszakapom a pénzem, ha nem érkezik meg a termék).

# 4/7Időpont júl. 10. 18:31 Privát üzenet
A bitcoin nem oldal, hanem pénz

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 10. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen, azt úgy értettem, "bitcoinnal történő fizetés"

# 6/7Időpont júl. 10. 23:06 Privát üzenet
Western Unionnal ismeretlennek SOHA, mert semmi nyoma nem marad, hogy elküldted a pénzt! Rengeteg csaló használja. Az nem ismeretlenektől vásárlásra való, hanem pl. arra, hogy anyukád kinn van Londonban készpénz nélkül és az egyetlen kártyáját elnyelte az automata, akkor tudsz neki küldeni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 12. 15:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten ezek a környékek, mennyire biztonságosak/ veszélyesek?
Minden bankfióknak van online bankszolgáltatása? Hogy itthonról neten keresztül tudjak utalni stb? Mennyire biztonságosak ezek? Nem vagyok jártas de el kellene kezdeni mert analfabéta maradok.
Melyik országok a legolcsóbbak, de a biztonságosak közül?
Udvozletem 1,5millio forintot szeretnek befektetni de konkret elkepzeselem nincs hogy hogyan mikent Mien lehetosegek vannak? Amik azert biztonsagosak es nem lehet vele bukni
Külföldröl hazaterö magyarok, akik ujra dolgoznak: mekkora fizetest tudtatok kiharcolni szazalekosan netto fizetest összehasonlitva a kintihez kepest?
Szerintetek mennyire jó ma nyelviskolában tanítani összehasonlítva középiskolákkal? Létezik-e olyan nyelviskola, akinél nem szükséges a számlaképesség?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!