Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Hogyan tudhatnám meg, hogy a tulajdonomban lévő és általam bérbe adott földre a bérlő vesz-e fel állami támogatást?

Figyelt kérdés

#állami támogatás #föld bérlet
2020. okt. 4. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Földhivatalban lekérdezed.

Mennyi földről van szó?

2020. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2500 nm belterület, kukoricát termelnek rajt. Földhivatalban miért tudnának az állami támogatásról? Bocs de ez szerintem hülyeség.
2020. okt. 4. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva nem mindegy neked?

Vagy fel akarnád venni a bérlő háta mögött a támogatást?

2020. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 1 hektár alatt nincs állami támogatás.
2020. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Nem, nem mindegy nekem, mert 0 azaz nulla forintért adtam neki bérbe, úgy 20 éve. Csak azért, hogy ne legyen rá gondom. Köszönöm a cinikus válaszodat

#4 Én meg azért kérdeztem mert nem tudom.

2020. okt. 4. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt benne semmi cinikus.

Te bérbeadtad valamennyiért (ingyen éppen), innentől az már az ő dolga, hogy mennyi profitot, veszteséget produkál rajta. Tehát igazából mindegy, hogy felveszi-e, hacsak te nem akarod felvenni, vagy pedig nem indul el benned egy olyan gondolat, hogy majd valaki más biztos rajtad gazdagodik meg és valamiféle irigységgel vegyült kihasználtság érzésed lesz.

(Ami egyébként alaptalan ekkorka területnél)

2020. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!