Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen poziciók vannak kezdő...

Milyen poziciók vannak kezdő informatikai végzetségü személyeknek?0

Figyelt kérdés
Egyről tudok a junior rendszergazda ezen kivül van még? Akár állami akár cégeknél?

2020. júl. 25. 15:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mit takar az informatikai végzettség?
2020. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

tanár

könyvtáros

rendszergazda

műszaki rajzoló

programozó (C,Java, stb.)

webszerkesztő


stb.

2020. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tanár középszintü informatika végzettséggel?
2020. júl. 25. 16:11
 4/26 anonim ***** válasza:

Informatikai végzettséget írtál a kérdésben, nem középszintűt.


Amúgy középszintű végzettséggel nem lehetsz tanár. Bár mestervizsgával volt olyan régi osztálytársam, aki tanár volt, de neki is kikötötték, hogy 5 éven belül, meg kell szereznie a diplomát.

2020. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Légy oly bátyám és írd már le, pontosan milyen végzettséged van, ne kelljen már tippelgetni.
2020. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Informatikai rendszergazda de az iskolaban nem nagyon tantitottak semmit ezért olyan hogy valami komoly rendszer üzemeltetés nem nagyon menne nekem olyan hogy ujra telepités meg alkatrész cserék meg ilyenek rutinbol mennek de switch config max anyi hogy jelszót be állitsak esetleg még a patron csere ami menne szoval ilyen egyszerübb dolgok ezért lenne jobb ha lehetne olyat esetleg hogy rendszergazda mellé valami junior rendszergazda vagy gyakornok vagy ilyesmi nem tom hogy fogalmazzak
2020. júl. 25. 17:58
 7/26 anonim ***** válasza:
Ez akkor gondolom OKJ. Vele kell vágni, aztán majd betanítanak, ami nem megy, azt meg megtanulod.
2020. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen okj-s de igy állami helyen kb milyen lehetőségeim lennének?
2020. júl. 25. 18:07
 9/26 A kérdező kommentje:
Úgy kb hogy hol érdemes "kopogtatni" milyen pozició után ?
2020. júl. 25. 18:07
 10/26 anonim ***** válasza:
Rendszergazda OKJval én a rendszergazda pozíciókat pályáznám, de én csak egy hülye bölcsész vagyok.
2020. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!