Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem rá a szüleimet,...

Hogy beszéljem rá a szüleimet, hogy adjanak havonta fix zsebpénzt? 15/l

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 10:38
 1/8 anonim válasza:
48%
Elmész dolgozni kislányom.
2010. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megakarsz tanulni a pénzzel bánni. Beszéld meg,hogy milyen kiadásaidat fizeted majd a zsebpénzedből. De akkor hó közben nem kérhetsz már semmire tőlük pénzt!
2010. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

én azóta kapok fixet amióta majdnem minden nap pénzt kértem, hogy elmehessek ide-oda.

Hetente kapok 3ezret.


17/L

2010. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Hisztizz, ordibálj, bőgjél, verdesd magad a földhöz, hátha ezzel az őrületbe viszed a szüleidet, mint azok a kisp*csák 4-5 éves korban. És akkor majd adnak neked, csak hogy befejezd. :)
2010. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztán egyáltalán van-e nekik miből adni?
2010. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 StephanieXx ***** válasza:

Szerintem ha lebbe miből,akkor biztos adtak volna már.Gondolom tutod,hogy milyen Nálatok a helyzet.

Viszont ha nem álltok túl jól anyagiak,akkor én inkább nem kérnék.Mert fájdalmas lehet egy szűlőnek azt mondani,hogy: "Nincs kislányom".

2010. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno ilyen korban, maguktól eszükbe jutott...
2010. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 StephanieXx ***** válasza:
Ha van miből persze..:)
2010. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!