Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pár hónapja dolgozom egy...

Pár hónapja dolgozom egy cégnél,4 órában.Elég kevés a fizetés.Betanítottak a könyvelésre.Most derült ki, hogy ha bármit elrontok,nekem kell kifizetni abból a "magas"fizetésből az önrevíziót?

Figyelt kérdés
Viszont a cégnek van egy könyvelője aki több 100000 forintos fizetést kap és Ő csak egy adathalmazt kap tőlem, és azt abból küldi az adatokat tovább a NAV-nak ! A számlákat nem is látja a könyvelő ! Valami nem okés ?

2020. okt. 11. 09:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Már az furcsa volt,amikor aláíratták velem a munkaszerződést. Egy példányt adtak, hogy azt olvassam el, az az én példányom. Amit alá kellett írnom, ott csak az aláírásrészt mutatták meg és nem olvashattam el, hogy mi áll benne.
2020. okt. 11. 13:51
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

HA ennyi eszed van, hogy ÚGY aláírsz bármit is, hogy nem olvasod el, akkor ne csodálkozz!

Olyan nincs, hogy nem olvashatod el!

2020. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom, azt nem értem eddig miért nem mondtál még fel...
2020. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
De miért ragaszkodsz foggal-körömmel egy ilyen lepra helyhez?
2020. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Nyugodtan egyél sok répát, kísérleti nyuszi vagy a cégnél...
2020. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!