Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta sima levelet mennyi idő...

Posta sima levelet mennyi idő aaltt kézbesít ki?

Figyelt kérdés

Sima levél hétfőn lett feladva, még nem érkezett meg.

Valaki tudja hány munkanap mire célba érhet? Remélem nem kallódott el a postán



2020. okt. 16. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy hét.

Előfordulhat, hogy elkallódott.

Nekem már tértivevényeset is veszítettek el.

2020. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindig megjöttek. E
2020. okt. 16. 00:12
 3/10 A kérdező kommentje:
2 havonta jön képregény a kiadó sima levélként postázza, edidg mindig megérkezett, feladás után a 3. napon. Reménykedem benne, hogy megérkezik holnap
2020. okt. 16. 00:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Múltkor kérdeztem a postán, azt mondták 7-14 nap, az ajánlott 5-7 nap, az elsőbbségi 2-5 nap. Persze igyekeznek korábban kihozni, akkor örül a paraszt, hogy a vártnál korábban jött a levél és akkor "elégedett lesz" a szolgáltatással. A sima levéllel az a gond, hogy ha nem jön meg nem keresik, nem vállalnak érte felelősséget....
2020. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normál küldemény: 3-5 munkanap (OLK 3 nap).

Elsőbbségi küldemény: 1-3 munkanap (OLK 1 nap).

2020. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy 4-es írta: a sima levél akár 2 hétig is kóborolhat és akár el is keveredhet, ráadául nem lehet kerestetni.

Az esetek nagy részében megérkezik ugyan, de nem 100%.

2020. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma megjött. Megnyugodtam, hogy nem kallódott el.jövőre máshogy kérem az előfizetői példányaimat.
2020. okt. 16. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben előfizetsz valahol rá, úgy nem olyan túlságosan nagy gond, ha esetleg elkallódik egyszer, mert ilyenkor a kiadó újraküldi. Nyilván, ha rendszeresen előfordul, akkor már nem.
2020. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly előfizettem egy magazinra, a 12 haviból 9-et kaptam meg rendesen, 3-at meg kellett reklamálni, mert nem jöttek meg. Abból 2-t megkaptam, amikor újraküldték. A harmadikat pedig sose kaptam meg. Azóta tanultam a hibámból, nem fizetek elő semmire, inkább megveszem az újságosnál minden hónapban. Lehet, hogy így kicsit drágább, de legalább nem kallódik el.
2020. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A kereskedelmi forgalomban lévó magazionokat a magyar posta hírlapos osztálya hozza, ami azért jó, mert a posta utána tud mnézni

viszont van egy sorozat ami nem kerül kereskedelmi forgalomba, sima levélként van feladva, nem leeht nyomonkövetni semmi

2020. okt. 18. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!