Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolutról utaltam Coinbase...

Revolutról utaltam Coinbase fiókomra pénzt. Általában egy-két órán belül átjön a pénz, viszont már egy napja hogy utaltam , és semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem miért tart eddig, és csak remélni merem, hogy nem veszett valahol el a pénz?! Igen, jó helyre utaltam a pénzt, korábbi utalások miatt már meg volt jegyezve a fiók ahova utaltam, tehát biztosan nem rossz helyre ment. Valakinek ötlete?

2020. okt. 22. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Múltkor próbáltam Revolutról oda pénzt rakni bankkártyás fizetéssel, de a Revolut nem engedte, mert szabály ellenes (crypto pénzes kereskedőket nem szeretik).


Szerintem az utalással is hasonló lehet a helyzet, de írj a supportnak, hogy mizu.

2020. okt. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!