Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A csomagnet.hu megbízható...

A csomagnet.hu megbízható futárrendelő?

Figyelt kérdés
Olyan oldat keresek, ahol GLS futárral tudok csomagot feladni háztól-házig (környéken sajnos nincs csomagpontjuk). Itt találtam GLS és DPD háztól-házig lehetőséget is. Ez a csomagnet.hu megbízható? Intézett már valaki itt így futárt?

2020. okt. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Már nem azért a véreres ***ért, de mi lenne, ha GLS-el akarsz szállíttatni, akkor a GLS-től rendelnél futárt?
2020. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet én nem találom, de a GLS weboldala szerint eseti csomagfeladó csak csomagponton adhat fel csomagot, háztól-házig. Lehet, megérdeklődöm hétfőn telefonon.
2020. okt. 24. 18:06
 3/7 anonim válasza:
68%
Használtad végül?
2020. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül az eszközért a vevő személyesen jött, így nem került sor rá. Ha a jövőben használni fogom, és lesz tapasztalatom, mindenképpen leírom ide.
2020. dec. 1. 13:16
 5/7 anonim válasza:
69%
csak válaszolva az első hozzászóló kommentjére: mert a GLS telefonos ügyfélszolgálata direktben ajánlja ezt a felületet az egyedi, nem rendszeres csomagok feladására
2021. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
királyság
2021. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös: akkor egyébként én voltam a balszerencsés, mert kétszer is érdeklődtem a GLS ügyfélszolgálatán telefonon, hogyan tudok nem rendszeresen csomagot feladni háznál. Mindkét hölgy szerint ilyen nincs. Annyi, hogy a második alaklommal a csomagnet név kimondása után elmondta, hogy ja igen, velük lehet, szerződött partnerek.

Egyébként azóta több ízben is igénybe vettem a Csomagnet.hu-t GLS illetve DPD futár rendeléséhez, eddig minden flottul ment.

2021. jún. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!