Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki rendelt már az armyshop-ró...

Aki rendelt már az armyshop-ról, mi a véleménye és mikorra érkezett meg az áru, és csak postai költséget fizetett érte?

Figyelt kérdés

Rendeltem az armyshop-ról és aggódom így is, hogy, amit kinéztem alkalmatlan lesz arra, amire szánom (hátizsák). Ugye úgy írta a tájékoztató, hogy 14 nap is lehet, de magyarul volt kiírva minden. Na, én még nem rendeltem ilyen külföldi féle cégtől, és aggódom, hogy esetleg, mire számítsak, tehát tesznek még rá egyéb összeget...stb, vagy csak szimplán, amit kaptam levélben, hogy postai költség és áru összege XY Ft. Aki rendelt, milyen véleménnyel van róluk és megbízható esetleg?


Köszönöm a válaszokat.



2020. okt. 22. 16:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendeltem és megbízható.
Igen, rendeltem, az áru normális időkeret között érkezett meg és olyan, amilyennek fel volt tüntetve.
Nem megbízható, csalódás volt számomra.
Meglepetés ért.
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!