Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel kereshet akár csak egy...

Mivel kereshet akár csak egy kevés pénzt manapság valaki aki nem kormányközeli?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és egyszerűen nem tudok pénzt keresni, hiába próbáltam már 30 féle dolgot, semmi nem fizet még egy minimálisat se. Bármibe fogok, abból nem terem pénz. Ti mihez kezdenétek? Már kétségbe vagyok esve.

2020. okt. 31. 13:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez mind loofaasz munka amit felsoroltál. Youtube meg Tippmix, mi az isten... Rendes munka smafu? Gyári melós ezerszer többet keres ennél. Ha tényleg pénzre lenne szükségem, és nincs más végzettségem, akkor mennék gyárba operátornak. Műszakpótlékkal elég szépen lehet keresni, ugyanúgy van továbblépési lehetőség (csoportvezető, műszakvezető, karbantartó stb)
2020. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!