Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj...

Bursa Hungarica ösztöndíj pályázatot mennyire veszik komolyan és kik elé kerül?

Figyelt kérdés

A tanulmányi osztályon nem értették mikor az ösztöndíjak összegéről kértem igazolást az egy főre jutó jövedelem kiszámításához és igazolásához, azt mondta az ügyintézőm, hogy ők nem adnak ki olyat, és nekem amúgy is csak a hallgatói jogviszony igazolásra lehet szükségem pályázatok igénylésekor, így azt kaptam helyette. Mivel ezügyben nagyon nem jutottunk egyről a kettőre, írtam egy nyilatkozatot, amelyben igazolom, hogy x összeg tanulmányi ösztöndíjat kapok.

A városi önkormányzatunk csak az erre vonatkozó összeget kérte így, viszont félek, ha a megyei önkormányzat vagy az egyetem elé kerül, probléma lesz, hogy az egyetemen kapott egyéb támogatást nem tűntettem fel.

Ebben az esetben lehet belőle valami probléma? Vagy ilyen „csekélységekkel” nem fognak foglalkozni azután, hogy a városi önkormányzat kérte így?



2020. nov. 1. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked egyáltalán sikerült regisztrálni? Nekem összeomlik az oldal, amikor a regisztrációs űrlap "Anyja neve" mezőjébe kattintok. :(
2020. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most épp az "Anyja neve" részen túljutottam, de a lakcímnél csinálja ugyanezt...


Én 85.000 Ft egy főre jutó átlagjövedelmet olvastam. Ezt jóval túlteljesítem, de hallottam olyat, aki megkapta ennél sokkal magasabb átlag esetén is.

2020. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!