Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a témakör...

Mi a véleményetek a témakör legújabb trolljáról, a minimálbért fizető falusi vállalkozóról?

Figyelt kérdés
Lehet hogy Balázska, munkaügyis troll, és alapítványi iskolás babérjaira fog törni?
2020. nov. 1. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:-DDD

Láttam... :-D

2020. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy kérdésnél felvetettem neki, hogy rendbehozom az elcseszett vállalkozását.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


A #41-es választól követhető, hogy melyiket írtam én.

A legújabb kérdésénél pedig természetesen bedobta azt a kamu kifogást, amit a belinkelt kérdésnél utolsó hozzászólásként írtam, már előre. :D


Mégis milyen "véleményem" legyen ezek után róla? :D

2020. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy troll, én el tudom képzelni, hogy tényleg vmi falusi földesúr, akinek életében először ellentmondtak (nyilván nem mozdul ki a faluból, csak a jobbágyai között érzi jól magát) és azóta se bír ezen tovább lépni, azért jön elő újra és újra ugyanazzal a kérdéssel. Mindenesetre egyszerre kiborító és szórakoztató :)
2020. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem iszonyatosan bűzlik a viselkedése, túl mesterkélt, szerintem megjátssza az egészet.
2020. nov. 1. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nekem is lesz egy két szavam (pardon : kérdésem) hogy letaszítsom a troll trónomról :)


puszi : Balázska.

2020. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Isten bizony Balázs, ő mellette te már sokkal szimpatikusabbnak tűnsz. :D
2020. nov. 1. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy a munkaügyis troll lesz ez, csak "álcázza magát" :D
2020. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Simán elképzelhető.

Nekem is van egy ilyen elméletem, hogy sokszor ezek ugyan azok a személyek, csak időről időre valami új perszónát kitalálnak. :D

2020. nov. 1. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az alapítványi iskolásnál tippelnék egy disszociatív személyiségzavart. A semmiből kapott nettó 2900Ft fizetésemelést és ezt annyira nem tudta felfogni, hogy meghasadt a személyisége és levált belőle egy vidéki Döbrögi.
2020. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most a babavárós troll is feltörekvőben van. Ezek rendszerint valamit el akarnak érni, reklámozni valamit, manipulálni a közvéleményt, stb. Onnan látszanak az ilyen kérdések, hogy nagyjából egyenletes eloszlásuk van és gyakoriak, a kiírójuk megvárja, míg lejár az új kérdés kiírási számláló és újra kiírja átfogalmazva, másnak adva ki magát.
2020. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!