Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben az ujboli ma hirdett...

Ebben az ujboli ma hirdett veszhelyzetben hogy fognak kerulni a csomagok atadasra ? Futar vs Cimzett

Figyelt kérdés

Elvileg nem lehet kontaktust teremteni a futarral.


Igy hogy lehet alairni az atvetelt ??


Erdekes ez a helyzet.....


2020. nov. 9. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom te hol élsz, meg milyen futárokkal találkozol, én hónapok óta nem írtam alá semmit átvételkor. A GLS-nél pl már vagy március óta van érintés nélküli kézbesítés.
2020. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az első írja, március óta egyik futár sem kér aláírást, sem a posta, dls, dpd, sprinter, ezek mind voltak nálam, egyiknél sem kell aláírás.

Sőt olyan is volt, hogy dpd jött, de nem hallottam, írt egy SMS-t, hogy betette a csomagot kapun belülre.

2020. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tolem kernek alairast !!!!


Miert ?

2020. nov. 9. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma hozott a postás ajánlott levelet: csak átadta és Ő bejegyezte a terminálján, hogy átadta - nem volt más kontaktus.
2020. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nalam Express One es MPL is ala kell irni !!!!!



Miert ?

2020. nov. 9. 18:17
 6/8 MancsWolf ***** válasza:

Mert kamuzol.

MPL minimum heti 1 csomagot hoz, sose kell aláírni. Express One alap esetben aláírat, de az értesítő emailben lévő linken kérhetsz érintés nélküli kézbesítést. GLS szintén nem kér aláírást.

2020. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, és nem azt írtam, hogy csomagot vettem át, hanem azt, hogy ajánlott levelet - de azt is érintésmentesen adta át.

Amúgy nem tudom, mit lehet ezen olyan nehezen megérteni: hivatalos állásfoglalásként azt mondták: személyit elkérheti úgy, hogy megnézi messziről, érintésmentesen, ha kétségei vannak, majd, ha meggyőződött az illetékességről, átadja a csomagot, akár érintésmentesen is.

Ja, és mi ebben olyan nagy titok, hogy privátban kell megkérdezni? :-)

2020. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Nálam se kértek már jó ideje aláírást, posta is volt vagy 5x, GLS meg Sprinter is járt már erre. Nem tudom te hol élsz.
2020. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!