Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lesz valami munka, amit...

Lesz valami munka, amit veszhelyzet eseten tudok majd vegezni?

Figyelt kérdés
Epphogy 19 eves lany vagyok, egyetemista (“sajnos” bolcsesz), eddig csak nyari diakmunkakat vegeztem. Otthon elek, mivel fel orara van tolunk a suli se en, se a szuleim nem lattak ertelmet, hogy elkoltozzek. Apukam 60 eves haziorvos, anyam nem dolgozik. Nagyon feltem apamat, egeszsege kb 0 a tenyleg bunko betegek okozza stressztol. Oszinten annak orulnek a legjobban, ha nem dolgozna, hogy biztonsagban legyen. Visszakanyarodva az eredeti kerdeshez, ha esetleg meghalna, elvesztene az allasat akkor tudnek barmi munkat talalni? (ekezet hiany miatt elnezest, nincs a laptopomon)
2020. márc. 14. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, elmész egy SSC-be, vagy egy multihoz. 19 évesen váltani sem lenne késő.
2020. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!