Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál a Decathlon-ban...

Mit csinál a Decathlon-ban egy részlegvezető? Milyen szakirányú végzettség kell egy ilyen pozóció megszerzéséhez? (kompetenciák is érdekelnek). Milyen a felvételi eljárás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Határozottság, vezetői képességek, szervezőkészség és nagy munkabírás. Szerintem ezek kellenek hozzá. Plusz a jó nyelvtudás, ahogy a hirdetésben is írják.

Én eladói interjún voltam, erről tudok beszámolni.


Volt egy személyes beszélgetés, aztán pedig csoportos feladatok voltak, ahol az áruház vezetői figyeltek bennünket.


Engem kiválasztottak, de annyira nevetségesen keveset fizettek volna, hogy köszöntem szépen...

Pedig úgy terveztem, hogy eladóként elkezdek dolgozni, próbálok minél több dolgot ellesni és amint lehet részlegvezetői szintre előlépni.

2011. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Meron válasza:

Üdv!

Én a válaszadótól szeretném kérdezni, hogy mekkora fizetésről volt szó eladóként?

Azért érdekel, mert látom, hogy most sok helyre (főként új üzletekbe) keres a cég részlegvezetőket, és kíváncsi lennék arra, hogy ők kb. mennyit kereshetnek. Az eladói fizetés legalább kiindulópontnak jó lenne.

Köszönöm előre is!!

2011. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már több mint 1 éve volt, úgy emlékszem hogy kb. nettó 70 ezer Ft-ot kaptam volna.
2011. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az eladói fizetés köszönő viszonyban sincs a részlegvezetői fizetéssel érthető okokból. ;) Másrészt megyénként sem azonosak a fizetések cégen belül azonos munkakör esetén sem. Bár ez általánosan jellemző Magyarországon a cégekre.
2011. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A cég vagy eladókat nevez ki részlegvezetőnek, vagy külsős forrásból vonja be őket. Utóbbinál elengedhetetlen a diploma.

Hatalmas stressz- és frusztrációtűrő-képességet, és teljes embert kíván a munka, de megéri. Én Decathlonos vagyok 7. hónapja, és saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem véletlenül nyerte el ismét az Év Munkahelye címet 2015-ben.

Eladó vagyok, de az előrelépés bárki számára biztosított.

2016. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!