Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működnek a különböző...

Hogyan működnek a különböző online fogadóirodák élő közvetítései, gondolok itt, hogy az információt hogyan szerzik meg?

Figyelt kérdés
Adott egy fogadóiroda (külföldi pl), hogyan oldják meg, hogy japán focitól elkezdve az orosz jégkorongig a legtöbb eseményt élőbe streamelek, vagy hanem stream akkor azt lehet nézni, hogy az adott meccsen melyik fél támad, hol van éppen a labda stb. Ezt, hogyan lehet kivitelezni egyszerűen nem értem...Valaki nekik küldi az információkat a meccsel kapcsolatban az okés, de hogy azt mutatja, hogy egy japán 3. osztályú foci meccsen jelenleg hol van a labda azt nem értem, de beszélhetnék egy magyar kupa meccsről is, ahol 1 megyei és 1 nb 3-as klub találkozott egymással. Van valami online hatalmas adatbázis, vagy nem is tudom igazán...!

2020. nov. 16. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, ahogy te most olvasod az internetet.
2020. nov. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérem, csak olyan írjon, aki érdemi válasszal tud szolgálni! Köszi. :)
2020. nov. 16. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy erre szakosodott ceg aki az eredményeket, elo kozvetiteseket tovabbadja az irodaknak. Tehat ez egy kulonallo dolog, ezert hivatkozik minden iroda hogy az eredmeny amit eloben megjelenitenek csak tajekoztato jelleguek.


Szoval az a ceg legtobbszor embereket kuld ki az elo meccsekre. Ott az emberke most mar egy tabletet nyomogat, nehany eve meg nyomogombos telefont. Ez az emberke nyomja be a golt, a lapokat, o zarja a piacot. Ha baj van telefonal egyet es hosszabb idore zarjak a piacot.

Nyilvan nem minden esemenyen tudnak jelen lenni, ebben az esetben streamrol nyomkodjak az esemenyeket.

2020. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.


Minden orszagban toboroznak embereket ahol vmilyen vizsga utan mehetnek meccsekre. Utazas terites dij van es fix osszeg/meccs. Ha valamit elbaszol akkor viszont levonas. Tehat ha nem zarod idoben a piacot akkor szivas van. Ha beutsz egy golt de les miatt nem adjak meg, es nem kapcsolsz idoben, szinten.


Iden lett nb3as a helyi csapat, az egyik osz eleji hetkozi forduloban jott a csavo, teljesen atlagos csavo, es nyomkodta a tabletet. Lehetett is fogadni a meccsre.


Ezert is lehet neha latni nem teljes fordulokat egy egy bajnoksagbol, hanem csak egy egy meccset. Mert nincs annyi emberke hogy mindenhova jusson, de ha epp nincs mondjuk nb1es vagy nb2es meccs akkor mehetsz nb3ra. Vagy pl par hete blasz megye 2 u19et nyomtak a beten.. Ismetlem megyei masodosztaly u19!!

2020. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm szépen a kielégítő választ. Végülis valami hasonló koncepciót képzeltem el én is, viszont nem számítottam arra, hogy ez egy ilyen sokrétű pozíció. Nem semmi!!!
2020. nov. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!