Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon itthon is bezárnak a...

Vajon itthon is bezárnak a plázák?

Figyelt kérdés

Ha az osztrákok után megyünk.. van esélye szerintetek hogy a plázákat bezárják itthon is?

Ugyanis én eladó vagyok az egyik ruházati üzletben és tartok tőle hogy ugyanaz lesz mint náluk.



2020. nov. 16. 16:00
 1/5 belapus ***** válasza:
91%
Van rá esély, de hogy meghozzák-e végül ezt a döntést, még nem tudható.Az átlagemberek szintjén legalábbis, nem.
2020. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, nem! Nem tenne rosszat egy kicsi szünet, de józan mederben tartva a dolgok menetét, meg lehetne valósítani azt, hogy ne kelljen bezárniuk. Azt kellene "csak" mindössze kontroll alatt tartani, hogy akinek nincs ott dolga, az ne mehessen oda és azt, hogy szükségtelenül sok ember ne lehessen az egészségügyileg indokolt egységnyi területen. Ehhez szükség lenne az emberek megértésére, türelmére, - nem lenne egyszerű kör egy ügyintézés vagy egy vásárlás, de "sok jó ember, kis helyen is összeverekszik!" A leglátványosabban szomorú oldala az lenne ennek az egésznek, hogy melegedőket, randizókat nem engednének be a plázákba addig, amíg ezt indokolja az egészségügyi közállapot. A vásárolni, ügyet intézni szándékozókat viszont lehetne módszeresen kezelni.
2020. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

"Azt kellene "csak" mindössze kontroll alatt tartani, hogy akinek nincs ott dolga, az ne mehessen oda"


Ennek az ellenőrzését hogy képzeled el? Minden belépő mögé őrt állítanál, aki figyeli, hogy bemegy-e valamelyik üzletbe és vásárol-e?

2020. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Ma rég be kellett volna zárni
2020. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kibírná a gazdaságunk azt a lépést, bár én a tavaszi leállást sem hittem, hogy meglépjük gazdaságilag, aztán nesze.


Remélem tavasszal tanult az átlagember és igyekezett félrerakni valamennyike pénzt, hogy ne haljon éhen egy esetleges második-harmadik leállás esetén. :o)

2020. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!