Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MBVK árverezesi oldalára...

MBVK árverezesi oldalára akarok regisztrálni, de jövőheten nemtudok személyesen a végrehajtohoz menni, elég ha családtagot küldök meghatalmazással h regisztráljon helyettem?

Figyelt kérdés

Minden adat nála van, csak sajna dolgozom végig a héten és csütörtökön van egy lakás akció vége amire licitálni akarok csak sajna előtte regisztrálni kell

Köszönöm a válaszokat! :)



2020. nov. 22. 15:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen sikerult
2020. dec. 3. 13:59
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor jó :-)
2020. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hat mégse sikerült

Eloleget elutaltam, néztem az utolso percig h lesz.e rá licit de nem tett senki

Letezik h nem én kaptam meg?

Hogy lehetséges ez

2020. dec. 3. 16:17
 14/19 A kérdező kommentje:
Mert most a vegrehajto az eloleget visszautalta
2020. dec. 3. 16:17
 15/19 anonim ***** válasza:

A 8-as válaszomban világosan leírtam:


"A licitnek a minimum árat el kell érnie - egyébként nem érvényes az árverés."


Az előleg egy dolog, az csak azt jelenti, hogy komolyak a szándékaid és licitálni akarsz.

Ha az árverésnél nem léptél be és nem írtad be a minimum árat, akkor érvénytelen az árverés. Privátban elküldenéd, hogy melyik volt az? Akkor alaposabban meg tudnám nézni (gondolom csak elmentetted, ha már vége is van)

2020. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Aha azthittem eloleget elkuldom az mar automataba licitál minimum árral hisz az a legalacsonyabb

Az fasza árveres lejárt már, gondolom akkor eluszott így

Más nem licitált rá

2020. dec. 3. 20:30
 17/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom elkuldeni mert már nincs fent az oldalon sajna
2020. dec. 3. 20:30
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor megint feleslegesen irkáltam, próbáltam segíteni :-(

Annyira "bírom, hogy jön valaki, kérdez valamit, próbálok segíteni, ő meg annyi fáradságot sem vesz, hogy legalább megfogadja azokat, amit leírok, tanácsolok.

Bocs, kérdező, most kiakadtam, mert pont letojtad azt, amit írtam - így ne csodálkozz, ha nem sikerült:


"mielőtt regisztrálsz, olvasd el a licitálási feltételeket, mert különben jókora meglepetések érhetnek."

Na mindegy, lassan majdcsak leszokok róla, hogy másnak segítsek, ingyen és bérmentve, ráadásul feleslegesen :-(

2020. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Valamiert arroganciat vélek felfedezni a legtöbb sorodban, mitol lehet ez?
2020. dec. 4. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!