Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan jelentkezze...

Mit tegyek? Hogyan jelentkezzek be az Apple ID-mbe?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy zárolták a fiókot!(nem értem, hogy miért ezért is bosszant)

Nagyon rég regisztráltam, elfelejtettem a biztonsági kérdésekre a válaszaimat, és az e-mailbe se tudok bejelentkezni mert azóta másik fiókot használok.

Honnan tudhatom meg, hogy milyen válaszokat adtam meg azokra kérdésekre?



#probléma #Apple #bejelentkezés #biztonságikérdések
2020. nov. 23. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Apple ügyfélszolgálat: 06 80 983 435

hívd fel őket, biztos tudnak valamit amit mi nem.


De sajnos ha a bizontásgi kérdéseket nem tudod, akkor kevés esély van az Apple ID visszaállítására.

2020. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy hiba volt. Support segít ha tud, pl bank kártya adatok vagy egyéb alkalmazásokkal kapcsolatos kérdést feltehet ha megvolt adva. Régebbi eszközök esetén viszont lehet érdemes elfelejteni ezt is :)
2020. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Az Apple termékekben pont az a jó, hogy ha ellopja valaki, mint te, akkor nem lehet használni a telefont, így csak nagyon hülye tolvajok lopnak Apple telót.


Egyébként a kérdésed nem életszerű, mert minden újraindítás után az AppStore letöltéséhez kell az Apple ID jelszava.


Ha nem eszközt társítottál hozzá, akkor pedig csak szimplán csinálj egy új fiókot.


Egyébként szerintem írj egy e-mailt az eredeti tulajnak, hogy megtaláltad a telefonját, vagy ha a zárolásnál ott a telefonszám, akkor hívd fel.

2020. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bármilyen fura, a saját készülékemről van szó.

Úgy vettem észre a problémát, h új app-ot szerettem volna letölteni, természetesen beírtam a jelszavam oke..

majd után írta, h biztonsági okból zárolták, s oda kellenének a biztonsági kérdések, amiket 6 éve adtam meg, és elfelejtettem mert most történt velem ilyen először.


A problémára azért keresek megoldást mert nem akarok feleslegesen másik fiókot regisztrálni.

ha nincs más út nyílván az lesz.



köszi a segítő hozzászólásod...

2020. nov. 23. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Lásd, hogy mennyire segítő vagyok: Use a trusted phone number, trusted email, or a recovery key

In some cases, you may be able to reset your password using a trusted phone number and trusted email. If you use a recovery key for account security, you can use it to help reset your password on your iPhone, iPad, or iPod touch. Learn more about using a recovery key.



De biztosan a sim kártyád is elveszett 😂

2020. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ja így már kezd világosodni, tehát egy aktívan használt Apple ID-ről van szó.....

aszittem valami régi elfelejtett fiókról.

ez esetben tényleg hívd fe az Apple ügyfélszolgálatot! Szerintem tudnak segíteni!

1-es voltam.

2020. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!