Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomagot még idefele...

Postai csomagot még idefele jövet közben visszatéríthetek a feladó felé, vagy ha ideért akkor visszaküldhetem?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipőt Németországból, viszont rossz méretben. Írtam az ügyfélszolgálatnak 15-20 perccel a vásárlás után de nem válaszoltak, a csomagot viszont feladták.Mikor visszaírtak emailben, azt mondták hogy ne vegyem akkor át a postától(ők Dhl-t mondtak de az csak Németországból jön Mo.-ig, MPL hozza majd nekem ki), és a postaszolgálat majd visszaviszi nekik díjmentesen. Elsőként azt kérdezném, hogy valahogy vissza tudom-e fordítani ezt a folyamatot menet közben, vagy csak pusztán ne vegyem át a csomagot és tényleg visszaküldik? Illetve milyen formában ne vegyem át, általában lerakják az itteni postán valamiért és szinte sosem hozzák ki házhoz, inkább menjek be a postára és szóljak hogy küldjék vissza mert nem tartok rá igényt, ezzel felgyorsítva ezt az egészet, vagy ne menjek be és várjam meg ameddig letelik az őrzési idő?

2020. nov. 25. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan lehetőség a postánál, hogy átvételt megtagadod. Ezzel nem kell 5/10 napig kerülgetni a raktárban a dolgozóknak, ez lenne a gyors eljárás. A lassabb, ha letelik az őrzési idő. Szerintem a szállítási folyamat közben nem tudod visszafordítani.
2020. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!