Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tippmix segítség...

Hogyan tudnék tippmix segítségével pénzt szerezni (sürgősen)? 🤸‍♀️

Figyelt kérdés

Eléggé húzós anyagi helyzetbe kerültem, és adósság-törlesztés miatt semmi extra kiadásra nem tudok félretenni karácsonyig. 😥🤸‍♀️ Nálunk nagy a rokonság, és hozzászoktak a sok, illetve drága ajándékokhoz (válságtól függetlenül is 😬).

A családban nálunk valamiért nagyon elment materiális örömök & vágyak irányába az életvitel.. 😶😔


Sajnos spórolást leszámítva nem tudom már decemberig növelni a bevételem, és a törlesztés utáni hányad igen kicsi lesz.


Arra gondoltam, tippmix segítségével lehetne egy kicsit feltöltekezni.

De nem értek hozzá annyira, csak párszor nyertem.

Vannak jó ajánlataitok mixin?



2020. nov. 27. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyanús, hogy ha ez így működne, akkor már senkinek nem lennének anyagi problémái az életben? Ezzel csak még nagyobb mínuszba vered magad.
2020. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a rokonokat, hogy idén a covid miatt inkább spóroljatok...
2020. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg több penzt fogsz elbukni..
2020. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Dede,ez a lehetőség nyilván matematikailag megerősíti, hogy csakis az üzemeltető járhat a legjobban.

A sorsjegyeknél sem a magas valószínűségi érték adja a 2/3 találatokat.., hanem az érzelmi manipulációra irányuló szelvények (elhitetik, hogy milyen nagy volt az esélyed..)


Viszont most nem feltétlen hatalmas tétekről van szó (bár viszonyítás kérdése, mekkora a kicsi).

Tippmixen kisebb tételekkel jó esetben össze lehet hozni valamicske pluszt (benne van a bukás lehetősége is persze).


De tényleg ötleteket várok pls! 😬🙏

Nem megjegyzéseket, hogy "Hülye vagy!", + "Hogy a fenébe hoztál össze adósságot?!" stb..

Az nem segít.. 🙃

2020. nov. 27. 19:45
 5/21 A kérdező kommentje:

Mármint ez még az elsőnek szólt.


2-es,náluk semmi nem indok a spórolasra. :)(:

Teljesen hozzászoktak a hatalmas mennyiségű ajándékokhoz, sajnos már csak ebben látják az ünnep értelmét (kényszeres megfelelés a külvilág fogyasztói társadalmi szemléletének).

Nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni emiatt (hogy nem tudom viszonozni az ő ráfordításaikat). 🙃

Tudom, vannak ennél jóval nagyobb problémák is..

2020. nov. 27. 19:51
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Több éve próbálkozok. Hosszú távon csak veszíteni lehet. Hidd el! Ha nem hiszed próbálkozz!
2020. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Napi troll, aki lehetne egy kicsit kreatívabb, mint az elődei. Egynek nem rossz, de gyakorolj még!

Viszont hogy egy kicsit én is belemenjek a játékba: Abszolút jól gondolod! Sőt, ha szerinted "Tippmixen kisebb tételekkel jó esetben össze lehet hozni valamicske pluszt", akkor miért nem nagyobb tétekkel csinálnád? Akkor még több plusz összejöhetne! Hajrá! Csináld!

2020. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Adj el pár cuccodat jócskán szépre pucolva, aztán esetleg veszegess fillérekért árult, rosszabb állapotú, de egyébként hibátlan cuccokat, de alkudd le a bánatba pofátlanul mindet, és már hirdesd is szépre pucolva, épphogy jóárasan, szállítási költség vonakodva elengedési hajlandóságal marketingelve, és láss csodát, megint lesz mit elb@sszál tippmixen.
2020. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-es, ha trollkodnék, kreatívabb lennék. 🤩


Nagyobb tétekkel arányosan (& aranyosan 🙃) nagyobbat is lehet bukni.

Kicsiben még beleférne az esetleges kisebb mínusz.., megérné rizikózni a minimál plusz reményében. 🤷‍♀️


8-as, jó ötlet az eladás, viszont amit lehetett, már a kölcsön előtt elpasszoltam.

Nem vagyok szerencsejáték-függő. Ez csak ilyen néhány alkalmas reményjátszma..


De tényleg nem cinikus ötleteket várnék! 🙄😥

Azok helyett még a cuki, kiscicás videók is többet segítenének! 🙄🐱😻

2020. nov. 27. 20:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Adok 100ezret az egyik vesédért.
2020. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!