Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem árukeresőn egy...

Rendeltem árukeresőn egy olcsó monitort(11) az árukeresőn keresztül(nem bolt),amin majd az árukereső felveszia kapcsolatot(a boltal).Kötelesek a kihozzi a monitort ,ha valószínűleg elírták az árát mert 185 ezer legolcsobban ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt értelmesebben?
2020. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 belapus ***** válasza:
A "nem bolt" ÁSZF-jében mit írnak ?
2020. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy az Árukereső csak egy gyűjtőoldal, onnan te rendelni nemigen fogsz.
2020. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 Van amit közvetlen kosárba lehet tenni az árukeresőn. Kosár program a neve.


A kérdés mondjuk nekem nem világos.

2020. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És akkor az olyan, mint az Emagnál, hogy az Emagtól rendeled mégis külső beszállítótól?
2020. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak az árukeresőn teszed kosárba. Ennek szerintem konverzió optimalizálás lehet az oka itt. A vevőnek nem tudom milyen előnyei vannak. Szerintem semmi.
2020. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgyértem,hogy magárol az árukeresőrol rendeltem, ami nem gyűjtőoldal ként funkcionált,ha nem közvetítő ként és még csak kosárba se kellet rakni.Azóta már kaptam visszajelzést a bolttol,de még mindig nem győzött meg ,hogy kiszállítanak egy olyan monitort ,ami 200k ér(ACER Predator XB273UGSbmiiprzx fekete monitor)
2020. dec. 1. 22:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Valószunűleg valami elírás vagy hiba történt,mert 20 perccel később már a bolt is eltünt az arukeresőről.Az a kérdés,hogy ilyenkor kötelesek-e kiszállítani?
2020. dec. 1. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem igazolták vissza. Ez a visszaigazolás nem azonos. a rendelés adatait tartalmazó automatikus üzenettel.
2020. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és honnan tudom ,hogy automatikus-e az üzenet?mert szerintem az első kettő arukeresős az volt,de azóta a bolt is küldött egy emailt 1 nappal később amivel egytalán nem vettem fel a kapcsolatot.
2020. dec. 2. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!